Výbuch palivovej nádrže na čerpacej stanici v Ruskom meste Novosibirsk zachytený z viacerých uhlov. Udalosť sa stala 14/06/2021.

Masívny výbuch čerpacej staniceAutor: angerfistt2 444 videní

Výbuch čerpacej stanice (Saudská Arábia)Autor: kedzbe25 505 videní

Malý problém na čerpacej stanici (USA)Autor: otiik5 976 videní

V Čečensku buchla čerpacia stanicaAutor: angerfistt1 052 videní

Výbuch na čerpacej staniciAutor: kopulopulos123 655 videní

Medzičasom na čerpacej stanici!Autor: peros78 068 videní

Stiahol mu gate na čerpacej staniciAutor: tegernako3962 380 videní

Nehoda kamióna na čerpacej staniciAutor: ic20 528 videní

Dnes je stanica samoobslužná (USA)Autor: zajacit22 664 videní

Fanúšikovia twerkuje na staniciAutor: tegernako3962 692 videní

Výbuch benzínky v DagestaneAutor: angerfistt8 904 videní

Krádež benzínuAutor: scafo32 534 videní

Duch na čerpacej staniciAutor: fiiliip37 975 videní
bellinda pred 4 rokmi a 7 m
Pekná šupa a čo mlade zutekalo a čo staré nevládalo
xswer pred 5 rokmi
juuuj konečne žiadne o my god :D super inak ten týpek 0:22 celku asi nechápal čo sa deje
sacok pred 5 rokmi
toto top zaber 0:20
galileo260 pred 5 rokmi
nejednému to rozhodilo sandál....
c1me5ky pred 5 rokmi
pumparku odstrelilo na jupiter :D
mail5599 pred 5 rokmi
halooo
korke pred 5 rokmi
pekna j3ba
9felix9 pred 5 rokmi
teraz tam mozu postavit Supercharger od Tesly
frcike pred 5 rokmi
Je-bať je tak krasne slovo.
vuky pred 5 rokmi
Ty pičo takovej hřib!
czechiaking pred 5 rokmi
A teď rusáci přijdou s tím že půl hodiny před výbuchem na té čerpací stanici tankovali dva Čeští diplomaté :D.
drago6 pred 5 rokmi
1.43 oci
energgy2 pred 5 rokmi
02:53 ruský spôsob vypípania nadávok :D
ebe pred 5 rokmi
Čerpala Nasťa bandasku s cigaretkou? Nevyšlo..
marquicio pred 5 rokmi
1:14 typek mohol dať najlepší záber, ale just musel tou kamerou pohnúť -_- :D
chujanpomaranc pred 5 rokmi
jak seru na ruska, tak ASI jebu na zakazy fajcit
dzouzef pred 5 rokmi
brutal riaden, kolko obetí? nikde sa nepíše ... to nebude málo...
ilookedatyou pred 5 rokmi
0:22 - co to odletělo a letělo na tím týpkem, auto? Bylo to něco fest těžkého...
maji11 pred 5 rokmi
a to si predstavte keď bombardovali Sarajevo mesto plné ľudí ...
mementolasky pred 5 rokmi
Nakoniec v Rusku jazdia ako prví na vodík.