Chodítka pre deti môžu byť v niektorých prípadoch veľmi nebezpečné. Okrem iného sa deti v chodítkach naučia chodiť neskôr, ako bez nich. Chodítko motoricky brzdí vývoj dieťaťa, keďže dieťa nemá žiadnu snahu naučiť sa chodiť, nakoľko je neustále v bezpečnej zóne.

Druhýkrát tam už liezť nebude (záchrana vAutor: mg26 273 videní

Aspoň vieme, po kom to dieťa jeAutor: katka7 390 videní

Chodítko pre dcérku (urob si sám)Autor: zabozako20 434 videní

Po schodoch, po schodochAutor: kalatrava17 960 videní

Malý schodolezecAutor: katka16 629 videní

V poslednej sekundeAutor: trix86 963 videní

Kanál - nočná mora každej mamičky (Rusko)Autor: mymo39 267 videní

Deväťročný brat - hrdinaAutor: srdce67 638 videní

Po kom je to dieťa tak šikovné?Autor: esterina14 339 videní

Janko, po schodoch choď opatrne!Autor: peros51 947 videní

Po schodochAutor: tigrica11 520 videní

Mopslík a jeho "chôdza" po schodochAutor: tigrica40 376 videní

Zjazd bicyklom po schodoch mu šiel celkom OKAutor: loktibrada19 902 videní
g1mp pred 5 rokmi
Škoda mohol byt z neho dobrý politik
sacok pred 5 rokmi
Nech ho daju na šnurku
olif pred 5 rokmi
Toto sú tie chvíle...Raz mi moja 1,5 ročná dcéra išla čelom dolu schodmi. V poslednej chvíli som ju v páde zachytil a letel som ja dolu schodmi s malou na rukách. Nikdy na to nezabudnem...stačilo pár sekúnd čo sme sa zakecali a ona odcupitala za roh u babky a mohlo to zle dopadnúť. Vďaka Bohu že som sa doudieral len ja.
humlum pred 5 rokmi
Šokantné, ešte stihol to dieťa aj okradnúť 😀
tomas0000001 pred 5 rokmi
Čínsky luskáčik :D
clovek113 pred 5 rokmi
Dal to na Pána. Ženy dokážu robiť viac vecí naraz - trošku by varila, trošku prala, trošku by chytila dieťaťu hlavu nad schodmi.. :)
maji11 pred 5 rokmi
ale no nič strašné by sa nestalo ...
teza pred 5 rokmi
a zas ten pojeb,, telefon
ilookedatyou pred 5 rokmi
Frajer. A víte proč? Páč nečuměl do mobilu. :)
ryan28 pred 5 rokmi
dobre bereme ho za brankara
axeffekt pred 5 rokmi
zaujimave ze ked sa povie otec roka tak to je vacsinou v pozitivnom svetle a ked matka roka tak v negativnom :D
paloferko pred 5 rokmi
Nevyzeralo to moc na bezpecnu zonu
rado7775 pred 5 rokmi
Ale peniaze z ruky nepustil 😀😀
palicaaa pred 5 rokmi
az ma zamrazilo :(
vtipynadnes pred 5 rokmi
6 rokov chytal v bráne za Nováky
ludvo33 pred 5 rokmi
Kto ešte používa pavúka ?
presne pred 5 rokmi
Ktovie koľkokrát spadlo na hlavu, kým to nacvičili...