Na začiatku júna 2021 začala britská stanica Channel 5 vysielať historický seriál o renesančnej anglickej kráľovnej Anne Boleynovej, druhej manželke známeho kráľa Henricha VIII. Postavu dotyčnej anglickej šľachtičnej stvárnila britská černoška jamajského pôvodu Jodie Turner-Smith. Vtip? Nie, tvorcovia seriálu „Anne Boleyn“ to myslia úplne vážne.

Progresívne umenieAutor: ardzun1 875 videní

Progresívne umenie v hudobnej sféreAutor: terazvarim10 933 videní

Najkrajšie filmové zábery v historiíAutor: nevada26 844 videní

Slniečkari mali v Banskej Bystrici predstavenie!Autor: res22 829 videní

Ako si Progresívne Slovensko predstavujeAutor: res3 566 videní

No Šimečkovej žene rastie konkurencia.Autor: jano771 198 videní

Sranie, Grganie, Onanovanie (Progresívne umenie)Autor: terazvarim2 443 videní

Filmové triky lacno a rýchloAutor: mymo22 841 videní

STEVEN SEAGAL - BEST OFF - 1Autor: lubosko0014 003 videní

Anna Lesko - Anicyka MaiaAutor: misko13345 807 videní

Progresívne umenie v EuroparlamenteAutor: ardzun928 videní

Na praxi v školeAutor: matt7413 051 videní

Filmové chyby 2Autor: katka34 221 videní
mumakxxx pred 5 rokmi
Vtipne je, ze v minulosti sa slachticne snazili vyzerat co najbelejsie, aby sa odlisovali od chudobnych zien, ktore boli opalene z prace na poli. Ta keby videla, ze ju hra cernoska, tak jej odstreli ten slachticky dekel.
czechiaking pred 5 rokmi
Proč je tak štíhlá? Proč to nehraje nějaká obézní černoška? Dyť to je jasná diskriminace obézních! By se měli stydět!
paloferko pred 5 rokmi
Bil to asi negr.. Ne teraz vazne, zena k tomu aj cierna fackala v 16 storoci muza :D Vidim to ze zachvilku a budu aj dejepisne knihy prepisovat
danpau1 pred 5 rokmi
ale ked beloch hra cernocha cely zadrbany od oleja, to vam nevadi - tiez sa mi nepaci, kam a ako sa posuva filmovy priemysel a az kam musia BLM a podobne chore organizacie zajst, aby aj uplni debili pochopili, ze presne o to ich pohorsenie im ide
korke pred 5 rokmi
Ta osoba o ktoru v skutocnosti ide sa musi v hrobe obraciat
ebe pred 5 rokmi
A to tak strašne chceli hrať za nemcov a SS vo filmoch s WWII tématikou.. 😂 tak možno v inej dimenzii
kaso16 pred 5 rokmi
takze beloch cierneho hrat nemoze lebo by BLM prdla cievka ale cierna mamba moze hrat bielu kralovnu.toto je uz hnus velebnosti.kde su tie stare dobre casy ked boli cierny ciernymi ,biely bielymi a mohol som si pustit tv bez toho aby boli vsade buzeranti alebo niektore z tych 72 pohlavi.
nebudovca pred 5 rokmi
zaujimalo kolko skrekotu by bolo keby sa niekto rozhodol obsadit do role martina lutera kinga belocha alebo aziata, ako by skriekali tie chore a narusene liberalne mozocky :D
trungii pred 5 rokmi
ked uz tak nemali pisat ze Historicky serial uplne chore co robia v poslednej dobe a netflix ani nehovorim pokial neni v niecom cernoch alebo lesba, teplos tak to nemoze ani von hlavne ma to nasralo v serialy The Witcher co je slovansky pribeh a bolo pisane ze idu podla kniznej predlohy a jeb cernoch a podobne ..
skrinasvina pred 5 rokmi
Choré....