1.6.2021, Súkromná prírodná rezervácia Klaserie, Južná Afrika. Závozníkovi plynu skrížili cestu slony a veľký samec sa rozbehol smerom k autu. Vodič si myslel, že slona odplaší búchaním na dvere. Mýlil sa.

Tri mladé hrochy si mysleli, že zastrašiaAutor: bazmegistan19 891 videní

Slon prieskumníkAutor: matew9822 604 videní

Nehýb sa, lebo nás rozdupe!Autor: tigrica36 560 videní

Ako jednoducho odvrátiť útok veľkého slona?Autor: hahaha187 120 videní

Nikto si ani neprdol! (Južná Afrika)Autor: predstojnica27 243 videní

Počas jazdy si nedal pás a ešte aj sledovalAutor: vycapnik14 319 videní

Prekvapenie na safari (Južná Afrika)Autor: bazmegistan70 462 videní

Keď sa lovec stane loveným (Južná Afrika)Autor: adamvaclav61 027 videní

Aj toto je Južná AfrikaAutor: v4v34 274 videní

Roztančená demonstraceAutor: brambilka1 011 videní

Čiernych loptošov nachytal na hruškáchAutor: arectorpili38 635 videní

Ďalší, čo mi stojí v ceste! (Južná Afrika)Autor: risebe33 538 videní

Rozzúrený slonAutor: marlborka2045 738 videní
palyop pred 5 rokmi
nepredvídal situáciu v premávke :D
ebe pred 5 rokmi
Dobre že nemáme slony len v Zoo :D
lookatthat pred 5 rokmi
O chvíľu na Slovensku, but in bear edition.
miro131 pred 5 rokmi
Teraz môže búchať na kapotu. Bude mať skvelú ozvenu.
prereklamu pred 5 rokmi
A my tu plačeme že máme nejakú vysokú zver ci medveďa alebo diviaka 😂😂😂😂 buďme radi ze nemáme levov a slony 😂😂😂
jorky75 pred 5 rokmi
01:00 Závozník spuslil hnedý poplach :D
panko1234 pred 5 rokmi
bol to proste alfasamec 😀
neomega pred 5 rokmi
To je hajzl. Chudák černoušek.
313 pred 5 rokmi
správa o nehode pre poisťovňu bude zaujímavá
qvv pred 5 rokmi
Vzdy som chcel byt ako Schwarzenegger..ale odteraz chcem byt slon
spodnicka pred 5 rokmi
0:38 to okienko uf :D
vladkoo pred 5 rokmi
... a večer mu pastor vysvetlil: Synu, modlidba je dobrá vec, k Bohu sa modli... ale po kapote búchaj...
danpau1 pred 5 rokmi
Ten pozit bezpecia, ked zavries okno :D
nenestastny pred 5 rokmi
1 plný
nebudovca pred 5 rokmi
mal mu hodit banan. myslim slonovi vy rasisti :D
bp pred 5 rokmi
Neviem prečo nepobúchal po dverách aj tretí raz, keď to zaberalo :) Asi bol zvedavý ako vážne to ten slon myslí
papluha pred 5 rokmi
Slon má veľmi citlivý sluch, zrejme začul šelest na karburátore, tak sa na to prišiel pozrieť
batman159 pred 5 rokmi
mal mu povedať vtip o ťave a slonovi
klampotik pred 5 rokmi
V Afrike nemajú klaksón? :D
ilookedatyou pred 5 rokmi
Jaaj, však Toyota, to pojede i bez kol. :)