Diváci sa tešili, no majiteľ dieselového pickup mal určite hlavu v smútku.

Kazašský moderátor znie ako dieselový motor vAutor: kalatrava80 211 videní

Tá loď nemá motor, to motor má loď!Autor: yannik33 130 videní

Zrazu dačo (Česko)Autor: wot2344 927 videní

Keď sa kone pod kapotou splašiaAutor: corcor51 856 videní

Motor z roku 1936Autor: directo152 988 videní

Čo sa stane, keď ten bežiaci motor ponorímeAutor: uhorkac6 911 videní

Malá loďka, veľký motor!Autor: mladyjunak52 362 videní

Motor mu "ušiel" do otáčokAutor: tchoroid71 027 videní

Štart petrolejového motoru z roku 1909Autor: dougquaid65 056 videní

Generálka naftového motora na pakistánskyAutor: tristan323 573 videní

Pozor letí pickup! (USA)Autor: sagamartin26 502 videní

Do švédskeho traktora namontoval V12 motor zoAutor: kalimero18 550 videní

Očakávania a realitaAutor: cyberwhore83 773 videní
marianmarianko pred 5 rokmi
poslite to niekto Gretke, nech sa pozrie ako sa chrani planeta
matusboss pred 5 rokmi a 1 m
Amici bezne nosia klieste vo vrecku ? :D
morpheus pred 5 rokmi a 1 m
greta approved?
darcaorganov pred 5 rokmi a 1 m
dobre. O jednu plechovú rakovinu menej :D a my tu musíme kvoli ekologii jazdiť na 1.0tsi trojvalcoch čo u nich také motory poháňajú autá na dialkové ovládanie :D
panko1234 pred 5 rokmi a 1 m
treba tlieskat na kktiny
hnusisko pred 5 rokmi a 1 m
čakal som pickup naložený dyňami..
danpau1 pred 5 rokmi a 1 m
najib - mazem komentara, lebo ma ignorujes, tak nema zmysel tu nechat tvoje vylevy, ked na to nemozem odpovedat
lukyluky pred 5 rokmi a 1 m
jednoduchsi amici.. nic viac..
fajnchalanisko pred 5 rokmi a 1 m
0:49 Leatherman Charge TTi Plus...dobrý kamarát ;)
cr33w pred 5 rokmi a 1 m
Zase kľud, dymí to ako vačšina Golfov IV, starých Avdín A4 a starých bavorákov ktoré sa ma snažia dennodenne obehnúť a ukázať mi ako to ide a samozerejme utvrdiť ma, že som úplna nula a mám čo závidieť.
mmafighter pred 5 rokmi a 1 m
Na čo je toto dobre? :)
danpau1 pred 5 rokmi a 1 m
toto su presne ti primitivi, ktori tahaju USA ku dnu, hraju sa na vedcov, ale jedine co robia je, ze spinia vzduch a minaju zdroje, nastastie ma USA aj kopec skutocnych vedcov, ktori planetu naopak cistia a vyvijaju technologie, ktore za tymito debilmi vo videu raz hadam upracu
lupko pred 5 rokmi a 1 m
Vie mi nejaky expert povedat, preco to tak strasne dymi? Vdaka
adam2112 pred 5 rokmi a 1 m
a klukova hriadel je niekde na orbite hned vedla vratnice z Cernobylu :D
dodoslovensko pred 5 rokmi a 1 m
Nesom expert preco sa pred vybuchom zmenila farba z ciernej na cistu ?
clifford pred 5 rokmi a 1 m
Krásny americký shitttt :D
biker24 pred 5 rokmi a 1 m
Tých dýň by sa veru na neho veľa nezmestilo 😀😀
clovek113 pred 5 rokmi a 1 m
kúpia si lístok na tribúnu, típek túruje, diváci honia káre
cobra99 pred 5 rokmi a 1 m
dyna blaster
bazmek353 pred 5 rokmi a 1 m
Keby ten piest niekoho trafil tak je to na HS Drsný svet....