Potom už len zobrať wapku a poriadne ich vyšpricovať. PRASCE!

Čo nerobiť, keď zapadnete v blate?Autor: moriak29 820 videní

Bitka v blateAutor: tommyno22 572 videní

Preteky v blateAutor: 3kaleraby17 549 videní

Blato prospieva (Pakistan)Autor: glezgot28 785 videní

Nahé baby v blateAutor: panaq17 187 videní

Američanky v svojom prirodzenom prostredíAutor: buchnad25 395 videní

Zabíjačka na blateAutor: 77valo7719 155 videní

Šťastné prasiatkaAutor: prcmucha9 888 videní

Na aute v blateAutor: duri0821 613 videní

Zábava na blateAutor: mizzo4 742 videní

Ten pes je ale prasa!Autor: moriak4 989 videní

Jazda po blateAutor: dukeles23 185 videní

My sa nesánkujeme, ale šmýkame po zadkuAutor: loktibrada5 551 videní
galileo260 pred 5 rokmi
maju ťa hlboko v pči
vewo pred 5 rokmi a 1 m
Pes sa takymto sposobom chladi a zbanuje parazitov-ak nejakych ma a taktiez umelych samponov...ale hlavne sa chali..
clovek113 pred 5 rokmi a 1 m
K paničke - hop!
caporegime pred 5 rokmi a 1 m
Chladia sa...mala ist radsej okolo rieky :D
famer656 pred 5 rokmi a 1 m
hej a ked chodia nemci sa bahnit do slovenskych kupelov tka sa tiez chovaju ako prasce...
miromax pred 5 rokmi a 1 m
zlaté sú 😂
jiricek pred 5 rokmi a 1 m
Snad tam nejeli autem😀😀
maji11 pred 5 rokmi a 1 m
do paneláku na gauč ...