Salt Lake City, Utah. Turista sa počas túry stretol s pumou. Puma na neho syčala, cerila zuby a pravidelne proti nemu vyrazila, niekedy len na vzdialenosť 3 metrov. Celý tento stret trval asi 5 minút, a turista stále opakoval svoju mantru: "Idem preč ..... nebudem ťa otravovať".

Prenasledovala ho puma americká, mal však priAutor: tristan318 770 videní

Keď zobudíš frajerku ráno o 5:00Autor: kobrick19 233 videní

Neser turistuAutor: noone34 910 videní

Bol si zabehať, 6 minút ho prenasledovala pumaAutor: johnatan23 350 videní

Tak tohoto som teda chytiť nechcel! (pumaAutor: therock24 596 videní

Dve pumy, ale nie z Puma Punku | 6.7.2019Autor: woodoowood3 503 videní

Help me! Help! (Pumba je tu)Autor: tristan320 375 videní

Puma vs OrolAutor: assa3sin40 834 videní

Ako vyslobodiť pumu zo železnej pasce?Autor: hlavotis28 963 videní

V Turecku napadli írskeho turistu (boxera)Autor: l3bron74 809 videní

Britský turista zabitý v San FranciscuAutor: intero4 291 videní

Keď potrebuješ ísť na veľkú, no rozmyslíšAutor: mymo16 186 videní

Zúriaci býk dostal amerického turistuAutor: tigrica41 270 videní
hnusisko pred 5 rokmi a 1 m
znel ako ľahká korisť
seqvito pred 5 rokmi a 1 m
ten mal tak nasrané v gaťoch že ešte minimálne doteraz vraví to isté dookola :D ale tak chápem ho :D
default2 pred 5 rokmi a 1 m
stale pocujem 'Im not gonna bite you'
clovek113 pred 5 rokmi a 1 m
V jej reči možno vravel - poď ku mne, dám Ti nejakú dobrotu
dannycz pred 5 rokmi a 1 m
To video je pozpátku. On pronásledoval Pumu.
c1me5ky pred 5 rokmi a 1 m
ten pes ma neujebe? bo nevyzera že by ma ujebau
blackwater pred 5 rokmi a 1 m
puma cakala kedy povie carovne slovicko OOOMAAGAAAAT
brattvojejsestry pred 5 rokmi a 1 m
Možno išla za ním, lebo si chcela vypočuť tú jeho prednášku :D
trubiroch pred 5 rokmi a 1 m
by som jej najebal
1ivan1 pred 5 rokmi a 1 m
a teraz na psychiatri nevedia ako ho z toho dostat :-)
lolofic pred 5 rokmi a 1 m
Teraz neviem či to boli na zemi šišky alebo jeho bobky :)
lusir pred 5 rokmi a 1 m
Mňa minule prenasledoval jeho brat Adidas Americký
ranniluc pred 5 rokmi a 1 m
len sa chcela hrať
foka pred 5 rokmi a 1 m
fakt bol otravny 😂🤣
kirisk7 pred 5 rokmi a 1 m
Strýko raz takto "zaklínal" medveďa vo Veľkej Fatre. Asi päť minút mu pomalým, pokojným a monotónnym hlasom opakoval, že mu nechce ublížiť a pomaly odchádza preč. Potom, keď sa poobzerali a pokecali si, tak sa medveď otočil a pomaly odkráčal na druhú stranu. A strýko vravieval: "Vždy budem hrdý na to, že som sa vtedy od strachu nepo**al." 😀
miromax pred 5 rokmi a 1 m
cítila ten strach, jej museli tiecť sliny 😀
iprth2748 pred 5 rokmi a 1 m
Aj puma musí niečo jesť
neprebudeny pred 5 rokmi a 1 m
podlo poslednych informacii uz treti krat obchadza zemegulu a je still going away.......
teza pred 5 rokmi a 1 m
zvládol to super.
energgy2 pred 5 rokmi a 1 m
ešte 5 minút navyše a tá puma by sa naučila po anglicky