Je to relax, je to pohoda. Bábätko si užíva asi svoju prvú manikúru, aby si nedoškriabalo tvár ako Freddy Krueger.

Bábo a pesAutor: iiiisuzyiiii75 247 videní

Bábätko si užíva masažAutor: roman6653 741 videní

Tomuto sa povie "nemý úžas"Autor: katka17 490 videní

Hovoriaci kaktus vs. batoľaAutor: marlborka2020 505 videní

Dojaté bábätkoAutor: lilinka69144 502 videní

Keď má bábätko plnú baterkuAutor: srdce70 401 videní

Bábo v melóneAutor: tb261166 156 videní

Ach, zas to decko otravnéAutor: tristan318 543 videní

Bábätká? (WTF)Autor: pelargonium12 071 videní

Bábo nemusí sociálne sieteAutor: zork17 164 videní

Uspávanka z otcovej gitaryAutor: prezidentkiska10 140 videní

Otecko opatruje báboAutor: ohaj4 470 videní

Ja ti ho postrážim! (bulteriér a bábätko)Autor: zajacit31 019 videní
tonenimozne pred 5 rokmi a 3 m
Jak ja pri fajke sa normalne vidim
porfyrio pred 5 rokmi a 3 m
Ešte depilácia rozkroku a hotovo...
neomega pred 5 rokmi a 3 m
Kdo ví čeho si mamka dopřála😁
creative pred 5 rokmi a 3 m
Isto nie prvú nato je moc veľké a spinká neužíva :D takto to robí 80% rodičov
deneez pred 5 rokmi a 3 m
Bábätko si užíva asi svoju prvá manikúru... igen.
atari pred 5 rokmi a 3 m
blaženosť jak po šluku za hašiša :D