Na tomto videu si zgustnú predovšetkým nadšenci technológii a domáci kutilovia.

Vŕtačka s externým príklepomAutor: peklo2229 520 videní

Šikovnica vŕta aku vŕtačkou do betónuAutor: loktibrada18 081 videní

Domáci majster vs. vŕtačkaAutor: loktibrada16 906 videní

Využite exoskeletu v praxi - dvíhanie 65 kgAutor: kalatrava8 243 videní

Kovanie oceľového komponentu v kováčskejAutor: bond19 185 videní

Navŕtaj dieru do ľadu! (keď idú muži na ryby)Autor: bosstonmarsden30 891 videní

Rezanie starej koľajniceAutor: nevada58 015 videní

24 ročný šaolinský majster sa snažíAutor: dominogator5 451 videní

Rezanie betónuAutor: henrich18613 914 videní

Magnetická vŕtačka NarexAutor: edison9 007 videní

Elektroerozívne rezanieAutor: vendelfin9 567 videní

MythBustersAutor: kubi2558 348 videní

Lacná čínska vŕtačka vs. kleberAutor: vycapnik59 409 videní
zm20arek pred 5 rokmi a 3 m
sandvik coromant?
nemamzaujem pred 5 rokmi a 4 m
Pre debilov fascinujúce :D
nezbedny pred 5 rokmi a 4 m
ja bych ho zalomil uz po 5mm
pasvare pred 5 rokmi a 4 m
no určite že oceľ :D AL
riposvk pred 5 rokmi a 4 m
hot screw deep penetration :D
cartmanncartmann pred 5 rokmi a 4 m
nebude to nahodou hlinik ?
boardo pred 5 rokmi a 4 m
a ten vrtak je z adamantia?
lilo77 pred 5 rokmi a 4 m
ocel to neni jeto hlinik
lilalex pred 5 rokmi a 4 m
Sústružníci a frézari pohonili
axeffekt pred 5 rokmi a 4 m
kto maze ten jede
kinedryl pred 5 rokmi a 4 m
Adama sledujem od jeho zaciatkov.
adam2112 pred 5 rokmi a 4 m
tak toto uz je aky zavit. velkost na tank alebo na lod
g01x0y03h31 pred 5 rokmi a 4 m
uz tolko zavitnikov som polamal. vzdy ked tomu dam 100ot/min tak m10 prdne ale m6 v pohode
diablox1983 pred 5 rokmi a 4 m
36 alebo 42?
lindabezpremie pred 5 rokmi a 4 m
Na rezanie závitov je najlepší repkový olej.
ishar pred 5 rokmi a 4 m
Kdo maze ten jede
major44 pred 5 rokmi a 4 m
To nie je ocel ale dural.
dujek pred 5 rokmi a 4 m
Docela známa osobnosť na YT Abom79. Prikladám link na celé video, lebo urezať finálny výrobok je bohapustý zločin ! https://youtu.be/OQR32SWkxOg?t=561
ovo pred 5 rokmi a 4 m
indžindier
slivec pred 5 rokmi a 4 m
tou šponou do oka by som nechcel dostať, prečo nemal ochranné okuliare?