Mierumilovná forma španielskej corridy, určite sa tomu tešili aj Greenpeace.

Býk vs. toreadoriAutor: matthew48 621 videní

Salto vzad cez rozbehnutého býka? KLOBÚK DOLUAutor: lajkit12 909 videní

Býk vs. toreádorAutor: jb85 141 videní

Chcela si vyskúšať, ako sa cítia toreádoriAutor: luda15 461 videní

Vypustite býka! (Španielsko)Autor: zabozako34 751 videní

Rozzúrený býk napadol toreádoraAutor: jolaus86 898 videní

Trpezlivejší vyhral (Španielsko)Autor: arectorpili25 157 videní

Rozzúrený býkAutor: miko66686 000 videní

Toreádor vs. býkAutor: jolaus52 174 videní

Napadnutý toreadorAutor: noone31 961 videní

Chlapče, z teba toreador nebude, choď radšejAutor: tchoroid18 546 videní

Toreador LVL99Autor: avalokiteshvara14 501 videní

Ty si mal radšej na pive sedieť, ako saAutor: tchoroid15 955 videní
vaclavrosner pred 2 rokmi a 9 m
dobrí gymnasti... klobúk dole.
chlapecleta89 pred 13 rokmi a 5 m
to je solídne...
monelka pred 13 rokmi a 10 m
hmmm klobuk dole su to odvazny ludia
xperiatom pred 14 rokmi a 10 m
maly by len taketo veci podporovat a nie tam kde zabijaju bykov arene
barkas pred 15 rokmi a 4 m
keby ten byk trochu vyskoci bolo by po srande... ale inak fajnove
miro0782 pred 15 rokmi a 8 m
býčí parkour :)
vyhul pred 15 rokmi a 10 m
no tak to musí byť iný adrenalín :)
adrian1994 pred 15 rokmi a 11 m
típek odvážny
majo792 pred 15 rokmi a 11 m
hh :D mali ho mesto preskakovania capnut po riti ci by si nehal :D
vilo218 pred 16 rokmi
dobry hehe
nightrose pred 16 rokmi a 6 m
Keby bolo toreádorstvo o tomto tak je to super.
mhkdca pred 16 rokmi a 9 m
ten byk bol ozaj krasny mohutny jak hovado:D tomu keby sadlarana na nektoreho s tych chlapov anjelickova by letali
johny626 pred 16 rokmi a 9 m
hahaha by som sa zasmial keby ho tak pri fronte trafil vo vzduchu :D :D
rene007 pred 16 rokmi a 10 m
good
mejso pred 16 rokmi a 10 m
no tak dive roll cez beziaceho byka to vidim prvy krat
patrisso12 pred 16 rokmi a 11 m
Kolajnice "D :D
vivatvikend pred 17 rokmi
ta neviem ci super...toho byka zabili v najblizsom suboji mozno este v ten isty den
mhkdca pred 17 rokmi
urcite lepsie ako by mali bykov zabijat
matttulka3 pred 17 rokmi a 1 m
toho býka zošaleli :D:D:D:D
99dida pred 17 rokmi a 2 m
tomu bykovi ale dali