Andulka má veľmi rada, keď jej majiteľ hrá na gitare. Občas mu aj niečo zaspieva.

Naša andulka z legomAutor: expertbomba8 188 videní

Andulka PipaAutor: viktormt8 834 videní

Papagáj Čibo 2Autor: potyi20165 163 videní

Cvičený papagájAutor: romales100 854 videní

Je 7:00 ráno, ticho!Autor: tchoroid18 724 videní

Karen naučila svojho papagájika skejtovaťAutor: biolog16 215 videní

Papagáj s írskym koreňomAutor: hosentroger42 554 videní

Ja som pes, nie papagáj!Autor: biolog34 699 videní

Takéto muzikálne duo ste ešte určite nevideli!Autor: herecka44 861 videní

Pipa - hopAutor: viktormt9 815 videní

Samsung papagájAutor: terazvarim15 786 videní

Vstávaj, pecivál!Autor: benyxxxxx32 919 videní

Cupi lupiAutor: marlborka2033 334 videní
sdfsfsadfsfsfsaf pred 5 rokmi a 6 m
Miskoooo
rozhodilsandal pred 5 rokmi a 6 m
etela my sadla na vtáka
fajnchalanisko pred 5 rokmi a 6 m
Zbytočné je hrať svojmu vtákovi, keď ti aj tak nechce zaspievať...
foka pred 5 rokmi a 6 m
Nechem sa chvalit, ale tolko zaspievam aj ja :D