Explózia bola taká silná, že autu vybilo okná a vystrelilo bočné airbagy.

V Bejrúte vybuchla továreň na pyrotechnikuAutor: haizel13 217 videní

Explózia v Bejrúte (iný uhol) Autor: satelit11231 779 videní

Explózia v Bejrúte (ďalšie zábery)Autor: monsio34 472 videní

Ďalšie zábery z explózie v Bejrúte,Autor: nadrbelka84 386 videní

Výbuch v Bejrúte vo vysokom rozlíšeníAutor: deflo30 525 videní

Generátor na parkovisku v Bejrúte zapríčinilAutor: atari10 792 videní

V nemocnici by sa malo ľuďom polepšiťAutor: lenin19 863 videní

V Bejrúte, hlavnom meste Libanonu, niečo riadneAutor: internetomsvetom9 623 videní

Izraelská armáda pomocou JDAMu odpálila vAutor: klobucnik13 675 videní

Nevesta na tento moment nikdy nazabudneAutor: spagatko39 077 videní

Mohutný výbuch v sklade s petardami (Libanon)Autor: spagatko5 296 videní

Ako sa tvorí hríbový mrak po výbuchu? A čoAutor: 12error15 810 videní

Deti asi na ten deň nikdy nezabudnú (Bejrút)Autor: luda24 286 videní
biker610i pred 5 rokmi a 10 m
na mojom aute by nevystrelili airbagy :D kedze ziadne nema :D
rossu pred 5 rokmi a 10 m
sa to tu zmenilo na bejrutvideo.sk
nebudovca pred 5 rokmi a 10 m
mal še branic
danpaul pred 5 rokmi a 10 m
a teraz dilema, ma zaznam, ako sa to stalo, ale drzal mobil pocas soferovania :D ... asi skratka povie, ze to bol ten vybuch :D
romannet pred 5 rokmi a 10 m
BMW E90 by to mohla byť
reimus pred 5 rokmi a 10 m
a ma vymalovane
ujovecernicek pred 5 rokmi a 10 m
to muselo byť na Dobšinskom kopci, keď mal všetky šiby vybité..