Šimpanz pochopil, že aj osol musí jesť. Pokúsil sa mu dať čerešňu. Keď však narazil na odpor, rýchlo situáciu vyriešil.
Šimpanzy majú okrem iného na jedálničku aj mäso. Lovia menšie opice, operence, či hlodavce.

Osol a kôňAutor: wiruz61 245 videní

Nadržaný somárAutor: suky79 525 videní

Šimpanz, najlepší priateľ človekaAutor: arijec17 191 videní

Somár turbo diesel SpaceXAutor: goodmanczech23 027 videní

Šimpanz fajčíAutor: buchnad38 231 videní

Somár VS gunárAutor: tegernako3962 458 videní

Šimpanz na skejteAutor: lenin31 714 videní

Somár akrobatAutor: buchnad2 409 videní

Malý šimpanz závislý na alkohole!Autor: moriak35 790 videní

Nadržaný somár 2Autor: lokes94 092 videní

Tuning somárAutor: katka28 469 videní

Keď máš hlad, nie si to ty!Autor: biolog45 829 videní

Šimpanz potápačAutor: tozobor23 192 videní
karesz117 pred 5 rokmi a 10 m
Nech sa páči! No, tu máš!...Nevadí, snáď nabudúce.
mralexsvk pred 5 rokmi a 10 m
už vidím ten rasistický titulok "biely osol pohrdol čerešňou od čiernej opice" :D
98pilot94 pred 5 rokmi a 10 m
ho potľapkal ako otec syna :D ,,jaj synu mohol si mať sladkú čerešňu...ešte si hlúpy,, :D
kojotvfr pred 5 rokmi a 10 m
Ked si mi zežral tortu čerešnu ci drbem!!
trefm pred 5 rokmi a 10 m
No bejt protestujici ve walmartu tak se stydim.
nattaly pred 5 rokmi a 10 m
Milé :) ako ho ešte pohladkal
ebe pred 5 rokmi a 10 m
Ocmúľanú nechcel, ale aspoň ho potľapkal :D
iprth2748 pred 5 rokmi a 10 m
Ak má šimpanz slepé črevo a prehltol aj kôstky, tak si zarába na problém 😁
truddron pred 5 rokmi a 10 m
najblizsi pribuzny druh cloveka je simpanz a podla DNA je to prasa....domnievam sa, ze nejaky simpanz vyjebal prasa a z toho vznikol clovek
panko1234 pred 5 rokmi a 10 m
nehces? no dobre mojko budes mat vieš čo :D .......................... 💩
354687 pred 5 rokmi a 10 m
su ako my :D
yursen pred 5 rokmi a 10 m
Pokúsil sa ho opiť čerešňou ... :D