reklama

Máme sa obávať druhej vlny koronavíru?

zobraziť viac ↓
terazvarim 16 313 videní

Výskumníčka Soňa Peková, pôvodom Slovenka, a jej odborný názor na aktuálnu situáciu. Prezradí prečo sú deti od 2 do 10 rokov imúnne a prečo konvekčná vakcinácia nebude fungovať a nádej je iba v zložitej DNA vakcinácii. Počas pozerania videa sa v 13. minúte môžete dozvedieť viac detailov o tom, prečo si myslí, že vírus bol umelo mutovaný.

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/interview-nastesti...

 • Kvalita: NQ LQ
 • Zverejnené: 21.7.2020 19:29
 • Páči sa: 78% (40 hlasov)
 • Obľúbené: 11
 • Komentárov: 174
 • Dľžka: 23:05
 • Kategória: ľudia
 • Tagy: druhá vlna, covid-19, covid, kovid, sars, koronavirus, corona, korona, coronavirus, virus, laboratorium, konšpirácie, konšpirovanie, mutovanie, netopier, čína, chrípka, choroba, karanténa, imunita, vakcinácia, vakcíny, mutácie
reklama
Komentáre (174)
zobraziť viac ↓
 • cellfactor002 pred 2 rokmi a 6 m
  inak najlepsi je na tom ten koniec 😉

 • luciferosobne pred 2 rokmi a 6 m
  Joj aki sme my Slovaci premudreti a ako to dokazeme vsetko podcenovat a to len kvoli tomu, ze sa tu mame pocas tejto pandemie na Slovensku heej a nemuseli sme bojovat so ziadnym extremnym narastom pripadov a nase nemocnice nemuseli byt vystavene enormnemu navalu pacientov, ktori potrebovali odbornu pomoc, ale hlavne stroje, ktorych mame na Slovensku nedostatok. Nic nejdem prehanat, na dany problem sa treba pozerat so zdravym rozumom, nic neprehanat, nic nepodcenovat, ale vy poniektori ako ma je*ete a aki ste majstri sveta. To co napisem samozrejme nemyslim vazne, ale mam pocit, ze by si Slovensko zasluzilo podobny scenar pandemie aky mali niektore casti Talianska, potom by ste sa uz mozno prestali spravat ako deti a vsetko zlahcovat.

 • joho pred 2 rokmi a 6 m
  Keď ju tak počúvam tak toto bude trvať asi tak 10 rokov. Nič iné len KORONA.

 • kojotvfr pred 2 rokmi a 6 m
  Joo tak vona je teďkom češka vole,a jde jí to,talent..

 • spojkovic pred 2 rokmi a 6 m
  pozeram ze este uplne to nemaju pod rukou zahranicne korporacie tu Primu CNN, pretoze to co hovori v tom v rozhorove tak tieto nazory vedcov google cenzuruje a videa na youtube maze, napriklad o tom ockovani... zda sa ze sa budu snazit pretlacat masivne ockovanie uz dalsi rok, kdezto vakciny sa testuju roky + ako bolo povedane vo videu, ten virus mutuje cize nejaka vakcina by bola zbytocna a ak to budu pretlacat uz dalsi rok tak myslim ze kazdy kto pouziva mozog tak zo seba nebude robit pokusneho kralika

 • gazemberg pred 2 rokmi a 6 m
  nerozumiem, prečo v českej televízii nemôže rozprávať po slovensky.. v našej Tv Češi vždy hovoria po česky.

 • lepsisvet pred 2 rokmi a 6 m
  Na internete som cital, ze korona virus ani neexistuje, tak som si usetril pol hodinu zivota, ved nikto ani nepozna nikoho kto ten virus ma

 • petko21 pred 2 rokmi a 6 m
  Konšpiračné teórie o pôvode nového koronavírusu nedávno úplne spochybnil tím vedcov pod vedením špecialistu na genomiku infekčných ochorení Kristiana G. Andersena zo Scrippsovho výskumného ústavu. Výskumníci skúmali pôvod koronavírusu SARS-CoV-2 pomocou porovnania genómových dát a v štúdii zverejnenej v časopise Nature Medicine dospeli k jednoznačnému záveru: dôkazy ukazujú, že nový koronavírus nebol účelne manipulovaný. Autori dokonca uviedli, že scenár laboratórneho vzniku nepovažujú za možný.

 • petko21 pred 2 rokmi a 6 m
  Samozrejme, je úplne legitímne, že doktorka Peková vyjadrila svoj názor. Problém tkvie v skutočnosti, ako ním naložila dezinformačná scéna. Tá prekrútila význam jej slov úvaha, že vírus mohol vzniknúť v laboratóriu, sa zmenila na údajný dôkaz. Pekovú navyše prezentovala ako odbornú autoritu v problematike, ktorá nepatrí do sféry jej odbornosti, a kde navyše stojí v priamom rozpore s postojmi expertov v tejto oblasti, teda virológov. Názor virológa Jaroslava Hollého nie je medzi kolegami z jeho oboru ojedinelý, práve naopak. Vo virologickej odbornej komunite o prirodzenom pôvode nového koronavírusu podľa neho nepanujú pochybnosti. Inými slovami, neexistuje odborná diskusia, v ktorej by relevantní experti obhajovali laboratórny pôvod nového koronavírusu na základe konkrétnych dôkazov. Existuje len spoločenská diskusia podnietená dezinformáciami.

 • petko21 pred 2 rokmi a 6 m
  Vírus sa viaže na receptory zvané ACE2, ktoré sa nachádzajú v bunkách pľúc, ale aj srdca či hrubého čreva. Podľa marcovej štúdie z časopisu Nature Medicine to nový koronavírus robí tak dokonale, že nemôže ísť o výsledok umelého zásahu. Ukázalo sa totiž, že počítačové simulácie ponúkajú také riešenia, ktoré ani zďaleka nedokážu viazať vírus na ľudskú bunku tak dobre ako reálny koronavírus. Ak by bol nový koronavírus naozaj výsledkom umelého zásahu, potom by vedci siahli po riešení, ktoré im ponúkajú počítačové algoritmy, no tie nie sú vôbec také účinné (a teda smrteľné), ako riešenie vyvinuté prírodnými procesmi. Mutácia v S proteíne (S ako spike, čiže výbežok typický pre koronavírusy pozn. red.) vyvracia akúkoľvek pochybnosť, že ( ) vírus unikol z laboratória, lebo ak by to chcel spraviť človek, trvalo by mu to možno 500 rokov, kým by dokázal takúto dokonalú mutáciu urobiť.

 • borecborcov2 pred 2 rokmi a 6 m
  Corona je bulvárny hoax vy kokoti....

 • stefan1967 pred 2 rokmi a 6 m
  celá korona je medialny paskvil

 • luboss18 pred 2 rokmi a 6 m
  O Pani Pekovej pocujem prvykrat. Len tak co som hodil jej meno do googlu, tak hned kritika ohladom jej vyjadreni, ze je Covid umelo mutovany: "Práce norsko-anglického výzkumného týmu, která tvrdí, že virus má ve své RNA sekvenci charakteristiky genové manipulace a na kterou se Soňa Peková odvolává, ve stutečnosti tato tvrzení neobsahuje."

 • generalstokurev pred 2 rokmi a 6 m
  Pán doktor dokedy bude trvať tá pandémia koronavírusu? Ja neviem, ja sa o politiku nezaujímam.

 • srofinko pred 2 rokmi a 6 m
  povedala pravdu nesluži nikomu nikto si ešte nekúpil

 • vladkoo pred 2 rokmi a 6 m
  Rád som to videl. Ďakujem.

 • mamvp pred 2 rokmi a 6 m
  koronavirus-podvod tisicrocia

 • yeba pred 2 rokmi a 6 m
  Dobrý večer vospolok, vitajte a neprepínajte nás ;)

 • terazvarim pred 2 rokmi a 6 m
  Peková je pre mňa génius, a napíšem prečo, vymyslela rýchlu metódu identifikácie toho víru a uľahčila tak prácu celému svetu, tak asi vie o čom rozpráva, nebojí sa povedať pravdu ako jeden z mála vedcov na svete, nemá z toho megaprofit ako svetové zdravotnícke zariadenia ktoré vyrábajú rôzne lieky, a tie jej pozorovania a názory prináša pre nás, mohla v tíšku robiť ďalej tu svoju prácu a kašlať na vás nech si žijete v klamstvách, ale ona vám (zadarmo) čiastočne predostrela čo objavila a nechala to na vás či budete veriť jej ako súkromnému labáku niekde v zapadákove, výskumníčke ktorá si financuje činnosť zo svojej práce, alebo budete veriť svetovým časopisom a organizáciám, ktorých financovanie je vždy od niekoho závislé a ich prejav je tak ľahko ohýbateľný prúdom, z ktorého tečú financie, v dnešnom svete korupcie je možné zaplatiť hocakú kapacitu, ktorá bude prezentovať polopravdy na niekoho nótu

 • djbrido pred 2 rokmi a 6 m
  tak ona si protireci. pred mesiacom povedala že koronavirus nieje a je to vymyslene a teraz hovori opak? koľko jej dali? tak ako tym doktorom po 33 tisíc dolárov?