Ako by to vyzeralo, keby mali vtáky ruky? Určite by to bolo zábavné.

Keby mali vtáky ruky! (doodle)Autor: vincentvega21 706 videní

Keby mali vtáky rukyAutor: vadala14 992 videní

Naštvané vtákyAutor: 720p13 881 videní

VtáciAutor: benyxxxxx12 548 videní

Zábavné vtákyAutor: marek0021 386 videní

Najčudnejší vtákAutor: kalatrava10 459 videní

Vtáky útočiaAutor: suky42 983 videní

Vtáci na drôteAutor: robertosk849 549 videní

Na spáča nahuckali čajkyAutor: tigrica25 128 videní

Preťažený stromAutor: tigrica61 243 videní

Vtáci si sami otvárajú dvereAutor: usiak6 602 videní

Invázia vtákovAutor: biolog18 403 videní

Skúsený poľovník dokáže chytiť vtáka ajAutor: loktibrada7 314 videní
antiseptikum pred 5 rokmi a 11 m
Ak by to niekoho zaujímalo, tak ten song sa volá 'Mr. Blue Sky' od Electric Light Orchestra.
peter88 pred 5 rokmi a 11 m
Aj moj vták bohužial má dve ruky..častejšie pravú
nalimko212 pred 5 rokmi a 11 m
tučniaci najlepší :D
slnkosomja pred 5 rokmi a 11 m
závidim vtákom slobodu ,len tak si lietat
jarabak pred 5 rokmi a 11 m
dokonalé :)
emerald pred 5 rokmi a 11 m
asi sa niekto inspiroval z klipu: Little big - go bananas
fratlik pred 5 rokmi a 11 m
chcel by som to vidiet aj opacne, keby mali ruky vtaky 🤣
johanslota1 pred 5 rokmi a 11 m
Na ten nadpis by teraz pasovalo-POHONIL SOM :-)
panko1234 pred 5 rokmi a 11 m
dobre že nemaju ruky :D
djmiro pred 5 rokmi a 11 m
pobavilo😀
slivec pred 5 rokmi a 11 m
😲