Po reinkarnácii sa ocitol v koži psa. Svoju rolu hrá celkom dobre, no niekedy sa pozabudne...

Je mi horko, idem si zapnúť ventilátorAutor: zajacit2 667 videní

Držať krok s ventilátoromAutor: ichbinhelmut25 986 videní

Prof. MUDr. Vladimír Krčméry, DrSc., Dr.h.cAutor: dakar8 547 videní

Novodobý ventilátorAutor: duri0821 159 videní

Borec a ventilátorAutor: suky21 541 videní

Povedali, že kúp si papagája, je s nímAutor: dougquaid18 720 videní

Jak vznikl život na zemiAutor: meto3 035 videní

Prof. Peter Staněk s Dr. Skálou - Jdou maskyAutor: ezechyel9991 760 videní

Morbídna rozprávka - VentilátorAutor: andrejko21 424 videní

Víno Babylona - Prof. Dr. Walter VeithAutor: slovacik931 880 videní

Ventilátor Arctic F12Autor: rudy1112 256 videní

Murko, nie Murkooo!Autor: deflo15 666 videní

Ventilátor jej "rozhodil sandál"Autor: smoop18 987 videní
slovodobitky pred 4 rokmi a 11 m
https://www.mojevideo.sk/video/32cf5/je_mi_horko_idem_si_zapnut_ventilator.html?utm_source=related_player
foboss pred 4 rokmi a 11 m
pil si ?
ronik91 pred 4 rokmi a 11 m
tí japonci majú ešte aj psov lepších ako my :D
enrikojuriga pred 4 rokmi a 11 m
Teda toto ano :D
fajnchalanisko pred 5 rokmi a 12 m
Rozumu za dva pesa...a zajačit šťiri...
unknownerrr pred 6 rokmi
dokonca aj tie psy su v Azii chytrejsie :D
panko1234 pred 6 rokmi
aj pes je len človek
adahar pred 6 rokmi
pes lvl aziat
lusir pred 6 rokmi
Pes dobre vie že oni studenú večeru nezjedia :D
harryp98 pred 6 rokmi
ok
fikojecocot pred 6 rokmi
Ved kym ho varit budu nech sa nepokazi😀
kgvababkadrzma pred 6 rokmi
Niekedy až sa nedá ani uveriť kolko rozumu majú naši maznáci ...
mg pred 6 rokmi
to nie ako ten moj, tupy je jak poleno, ked ho k sebe volam, ide prec, zavriem dvere a hned sa vrati...
stangla pred 6 rokmi
boha jak si zavrel za sebou :D