Časť reportáže z Televíznych novín z dňa 22. júna (Markíza). Janko Tribula to na konci reportáže v krátkosti zhrnul.

Napadol nás ďalší vírus "pičizmus"Autor: dokumenty4 824 videní

Janko Rehotský 3Autor: hessojasterak107 304 videní

Drifter Janko z KatúňAutor: archangelll5 003 videní

Zona A - JankoAutor: rockon9 178 videní

Janko Rehotsky 1Autor: hessojasterak55 347 videní

Tancujúci JankoAutor: reznik237 080 videní

Janko Rehotský 6Autor: hessojasterak24 249 videní

Lenka Pláčkova životopisAutor: trkvas097 469 videní

Janko Rehotsky 5Autor: hessojasterak20 748 videní

Malacky Horor 4 - Lipžid feat. janKO GAYlordAutor: budulinek2258 003 videní

Janko Rehotsky 4Autor: hessojasterak38 655 videní

Falošná právnička okradla matku zbitéhoAutor: zurich29 562 videní

Slota vs BugárAutor: atheysm7 053 videní
minopino666 pred 6 rokmi
S touto pliagou žijeme už dlho... ale zvyknúť sa proste nedá....
jozefmrkva8968 pred 6 rokmi
janko janko... ty betar jeden :D zacinas sa mi lubit :D
mino4991 pred 6 rokmi
Mám pocit, že si poniektorí myslia, že tým Tribula myslí naozaj cigáňov :D
ujovecernicek pred 6 rokmi
ľudia tiež si všímate , alebo ste postrehli, že čoraz viac ľudí sa radikalizuje? Rasizmus cítim všade vôkol. Zdá sa mi akoby to bola reakcia na extrémny lberalizmus. Nuž extrém plodí len extrém.
morticon pred 6 rokmi
utoky na rasistu Janka Tribulu o 3,2,1...:D ale nic nepravdive nepovedal
kuschleba3 pred 6 rokmi
tu nema zmysel domaca karantena, pretoze by jeden nakazeny bol doma s rodinou co je cca 50 osob :D
slovodobitky pred 6 rokmi
a teraz cigáni pôjdu rabovať... pliaga poyebaná
katribodkit pred 6 rokmi
v tych z ,,Roma Lives matter ,,sa porad vařej chcanky...
etrusk2 pred 6 rokmi
Pliaga je tu už 700rokov a nechce odísť.
egreees pred 6 rokmi
Na chvilu som myslel, ze hovori o korone
7fero7 pred 6 rokmi
Čo ich nedajú do karantény?
lacantera pred 6 rokmi
tribula stúpol si v mojich očiach!!! :D
mudrlant987 pred 6 rokmi
Keď ste politik alebo nežiaduca osoba a chceli by vás potopiť, tak s vami spravia rozhovor a správny strih spraví svoje. Tu by napríklad stačilo aby to strihli v 0:32, celý úvod vynechali a s tými počernými vzadu by s vás spravili najväčšieho rasistu. Vo všetkých novinách by vám to okomentovali, dali to odsúdiť všetkým mimovládkam a našim hercom a o mediálny lynč máte vystarané.
slnkosomja pred 6 rokmi
neverím
zuho pred 6 rokmi
jan gebula znova nesklamal
belzebub8 pred 6 rokmi
možme si tu dat hlasovanie kto by čo preferoval plus je radšej žit s koronou minus radšej žit s pliagou.
brunos pred 6 rokmi
Ja nechcem žiť s tou pliagou!
belzebub8 pred 6 rokmi
Kapitana tomu reportérovi !
axilih pred 6 rokmi
Bihariovej sa z tejto reportáže na štvrť roka zastaví cyklus. A Polákovi sa zas spustí :D
pasovapila pred 6 rokmi
Keď sa chce aj pravdu povedia :D