Dav ľudí dvihol veľký bambusový dom a premiestnil ho na iné miesto. Keď treba, tak ľudia dokážu nemožné.

Za chatrčou im vznikol masívny vodopád!Autor: svetom25 889 videní

Opäť ďalšie video, ktoré zabojuje oAutor: zork18 667 videní

No musel ísť tak rýchlo? Ani pivo nedopijem!Autor: zork18 917 videní

Záchrana ľudí zo zatopeného domu (Jordánsko)Autor: godzilla23 774 videní

Aj Toyota Land Cruiser je len plťka!Autor: kobrick15 543 videní

Prívalová povodeň v NevadeAutor: paternoster28 993 videní

Veď aj také BMW je tiež len plťkaAutor: kobrick18 181 videní

Prívalové dažde zmenili ulicu na dravú riekuAutor: tristan314 297 videní

Malý kamikadze pes šantí v prúde vody, ktorýAutor: tchoroid10 922 videní

Ľudí v španielskej Zaragoze zaskočili sinéAutor: emsis7616 908 videní

Silné prívalové dažde usmrtili vAutor: esterina15 373 videní

Vodopády na železničnej stanici v LausanneAutor: bazmegistan23 322 videní

Zmizla v zakalenej vode, mysleli, že neprežijeAutor: mieschocker27 754 videní
ibarazcapil pred 6 rokmi
Indonézsky karavan. Idú na výlet do Tatier. Tú svoju stodolu zaparkujú na Hrebienku.
yursen pred 6 rokmi
To je určite dom miestneho narkobaróna ... :D
ebe pred 6 rokmi
Semiši US bežná prax :D
harchom pred 6 rokmi
ked nepojde fero do krcmy, pride krcma za ferom
papamobil pred 6 rokmi
sila skupiny
lado400 pred 6 rokmi
to aby som si dom v noci priviazal zamkom na bicykel :D
oceanek pred 6 rokmi
a že nehnuteľnosť
slovodobitky pred 6 rokmi
Exekúcia. A to ho kamoši v krčme ubezpečovali, že neboj, dom ti len tak ľahko nezoberú :D
rom pred 6 rokmi
Taku dlhu selfie tyc som este nevidel..
dodoslovensko pred 6 rokmi
Idu vyskusat most ? 😀😀😀😀
maspravdu pred 6 rokmi
tomu sa vravi dohoda: dostanes nevestu aj dom
maspravdu pred 6 rokmi
ciganska kolonia v zehre 😀
cellfactor002 pred 6 rokmi
Black friday
kojotvfr pred 6 rokmi
To akože čo je? Veď tam prakticky nikto nič nenesie,slepí alebo čo..
slnkosomja pred 6 rokmi
to bude mat asi podvozok z kolečkami ,taký dom ani ja nemám
luki1505 pred 6 rokmi
vrátiš sa z roboty s zistíš že ti ujebali celý dom :D
slovodobitky pred 6 rokmi
ešteže tam ten jeden dobehol odsúvať palicou tie stromy, inak by to nedali :D
zdroj pred 6 rokmi
0:17 slečna si tam zabudla mama salama
aerox pred 6 rokmi
Sú jak mravlenci:D
iprth2748 pred 6 rokmi
Musia pri tom tak hulákať?