Keď opitého požiadate, aby šiel po drevo a priložil, tak to nemôže dopadnúť inak.

Ľahni si a ideš spať PAĽO!Autor: sklegendy20 046 videní

Ej, ten vietor je nejaký silný! (na šrot)Autor: kalimero23 878 videní

Som Guille a toto je môj prvý drink, som GuilleAutor: lajkit15 260 videní

Fľašu whisky vypil rýchlo, ale o 5 minút...Autor: arilus33 668 videní

Fedor je späť!Autor: sherdog26 970 videní

Prišla pre muža, no ten už mal poriadneAutor: tchoroid33 608 videní

Malý chlapec bez dozoru vypil tvrdý alkohol aAutor: castaneasrativa17 019 videní

Kde si sa takto dožral a topánka kde je druhá?Autor: sklegendy15 302 videní

Stretnutie chrličov ohňaAutor: avokado16 767 videní

Starý pán sa vracal domov z divokej oslavyAutor: abdulah24 237 videní

Práce prišiel skontrolovať guvernér, otvorilAutor: loktibrada34 015 videní

Klampiar s dlhoročnými skúsenosťamiAutor: deflo21 254 videní

Fedor Jemelianenko 3Autor: kxx19 177 videní
ynotdesign pred 4 rokmi a 9 m
Ale videli ste tú iskru v očiach?
geco1234 pred 4 rokmi a 11 m
bude mat pamiatku
kojotvfr pred 5 rokmi a 12 m
Z toho vyplýva jedna vec,nabudúce si treba viac drbnúť,bude to páliť menej! Teda dočasne..
face2face pred 6 rokmi
Prilozil? Prilozil :D 0:34
elprezidente pred 6 rokmi
Vyšiel z popola ako Fénix :D :D
herculesc130 pred 6 rokmi
volajte ma ,Vták ohnivák,😁😁
apachu pred 6 rokmi
Im firestarter!!!
dominodnb pred 6 rokmi
priložil sám seba :D
peto44881 pred 6 rokmi
Ako sa hovorí ''priložil ruku k dielu''
crysis555 pred 6 rokmi
Priložil do ohňa??? priložil !!! :D drevo aj seba... ale priložil!!! :D :D
prokolt pred 6 rokmi
ale ved pogoda krasne do stredu prilozene aby horelo pekne z kazdej strany :)
krugerman pred 6 rokmi
misiu splnil :D
srofinko pred 6 rokmi
dlho nevypije
aikon pred 6 rokmi
Dlouho nepohoní..
mastertjsvk pred 6 rokmi
Priložil? Priložil.
zdroj pred 6 rokmi
au,
orus pred 6 rokmi
sa tam prihodil :D :D :D
yursen pred 6 rokmi
Dezinfekcia pravej dlane bola dokonalá, čo zhorí, to nezhnije ... :D
iprth2748 pred 6 rokmi
Škoda, keby bol čierny, tak by lepšie tlel medzi tými uhlíkmi
clovek113 pred 6 rokmi
Fedor sa priložil