Žena sa vrátila z obchodu a za stieračom mala odkaz "Prepáčte, že som vám nabúral auto, nemám na opravu ale nechal som vám tu namiesto toho čokoládky".

Číňanova žaloba ohľadom dcérinej škaredostiAutor: jasa3 739 videní

Medzičasom kdesi v RuskuAutor: hokejka2 260 videní

Náš ohňostrojAutor: sebastian99992 763 videní

Aha a mamina nemá žiadny!Autor: uhorkac14 184 videní

13 rokov neprávom za múrmi ústavu (Reflex)Autor: pisulaksk26 802 videní

Prepáčte, dnes čerstvý chlieb nebude!Autor: kaligula33 009 videní

1.3.1 Minecraft SK/CZ Let´s Play #22 :Autor: karolsugar10 946 videní

Číňanka vám ukáže, ako odomknúť autoAutor: eennee11 730 videní

Ako sa bozkávať?Autor: amerika15 870 videní

VamAutor: caco66613 042 videní

Ako vypnut uplny šum z mikrofonuAutor: 55jajo9 055 videní

Silnejší vyhrávaAutor: duri0830 628 videní

WRC - starší zostrihAutor: d4rky3 228 videní
deemon pred 6 rokmi
:D :D :D
borya pred 6 rokmi
veď McGywer zalepil s čokoládou jadrový reaktor, možno sa s touto dá tmeliť ?! Akurát mal kúpiť červenú, aby nemusel striekať...
whois pred 6 rokmi
Mal jej nechat len jednu... uplne staci.
michalmichal pred 6 rokmi
čokoladka, poteši, lepšie ako nič :D
panko1234 pred 6 rokmi
to bol nejaky troll :D
lukyluky pred 6 rokmi
Boh zehnaj takemu dobremu cloveku :D :D :D
alobal pred 6 rokmi
Veď má mercedes :D
terazvarim pred 6 rokmi
to je rozjebané vo väčšej rýchlosti o zvodidlá alebo niečo na ten štýl, to či to je reálne zničiť takto na parkovisku? pochybujem, a natočila storku na kameru pre manžela aby to zahrala na neznámeho vinníka
luciferosobne pred 6 rokmi
Tie cokoladky by ma este viac naje*ali :D
adamkralik pred 6 rokmi
fejčík ..videom chcela na škody zarobit :D
truman84 pred 6 rokmi
To musel byť cukrovkár.
somebody pred 6 rokmi
alebo fľašku vypijeme a ošikame motor :D
somebody pred 6 rokmi
na vychodze dávame fľašku na torpédo :D
zdroj pred 6 rokmi
hehehehe ale poteší nejedno tučnučké dievčatko
vtipynadnes pred 6 rokmi
v Bratislave si nenájdeš ani papierik, ani čokoládky :D
lapino pred 6 rokmi
presne preto mam feliciu :D
9felix9 pred 6 rokmi
radšej slaninku jej mal nechať 🤡🤡🤡
cobra99 pred 6 rokmi
to je typ ženy - celoročná. V zime zahreje, v lete dáva tieň.
porfyrio pred 6 rokmi
Tu máš banán a všicko v porádku...
iprth2748 pred 6 rokmi
Čokoláda je to posledné, čo tá prasnica potrebuje 😀 Pozrite si odraz v skle