Ošípaná nešťastnou náhodou spadla do hlbokej jamy. Mala šťastie, že v okolí pracoval robotník a pomocou bagra ju zachránil.

Mladý Pedro si plní sen, chce byť kovboj!Autor: majklnajt29 551 videní

Takéhoto svalnatého kanca ste ešte nevideli!Autor: kalatrava8 995 videní

Búranie budovy pomocou bagra s hydraulickýmAutor: vycapnik14 959 videní

Elektrizujúce momenty zo zabíjačky (Rusko)Autor: hosentroger19 584 videní

Prasa a UkrajinecAutor: bananqtz478 videní

Bagrom skladal legoAutor: kameranaceste31 902 videní

My tam tú sviňu dostaneme! (Medzičasom v Rusku)Autor: kosicka19 252 videní

Prasa a Ukrajinec #1Autor: bananqtz340 videní

Dinosaury prdiaAutor: jolaus83 391 videní

Prasa na palube! (Rusko)Autor: bazmegistan17 639 videní

Šťastné prasiatkaAutor: prcmucha9 888 videní

Lietajúce prasaAutor: moriak47 632 videní

Chytím si to prasiatko!Autor: tigrica37 168 videní
ransom pred 4 rokmi a 9 m
on ju zachranil a o par dni neskor bola zabijacka ...
roland811 pred 6 rokmi
Tak si myslela že už jej nastal ten čas no
fadshadufa pred 6 rokmi
Keby som vedel že to len tak utečie tak tam ešte zabíjačku spravím
majo26 pred 6 rokmi
Kto druhému jamu kope sám do nej spadne.Takže jamu vykopala svinka.
iprth2748 pred 6 rokmi
Niekomu vykopali hrob 😀
mumakxxx pred 6 rokmi
Bagrista ma doma asi akvarium
miromax pred 6 rokmi
vraj ošípaná - sviňa je to...😁
12gutu12 pred 6 rokmi
kto že vykopal takú hlbokú jamu....?
adoptovany pred 6 rokmi
tak to je iny macher :)
vlkodlak pred 6 rokmi
Nezachránil ošípanú ale zabíjačku lebo tá by bola bez nej smutná.
raaaaatatata pred 6 rokmi
Sviňe rastú tak hlboko v zemi?
panko1234 pred 6 rokmi
aj sviňa je len zviera
ebe pred 6 rokmi
:D viete že najlepšie vnútorné orgány a štep na transplantáciu je z prasiatka?
razor666 pred 6 rokmi
mali tam naliat vodu vyplavili by ju
mello pred 6 rokmi
Zachranil? Vsak jej tam bolo v tieni dobre ako prasati v zite 😁
fogiz pred 6 rokmi
Zachránil ju aby ju mohli zabiť a zjesť :D
tomky123 pred 6 rokmi
a spasiba jobana swinia blyat xD
adam2112 pred 6 rokmi
podla mna tam ten bager nebol nahodou aj ta diera je presne na jeho lyzicu