Dvaja zamestnanci, dve montážne mobilné ležadlá a dve akumulátorové vŕtačky. V práci sa treba občas aj zabaviť...

Rusi si krátia čas na fínskej colniciAutor: castaneasrativa89 721 videní

Nuda v práci 5Autor: trabuko15 334 videní

Maximálna nuda v práciAutor: godzilla35 301 videní

Nuda v práci 6Autor: robkes14 397 videní

Nuda - Moja tvorbaAutor: tokok23 639 videní

Nuda v práciAutor: zdenkoha42 869 videní

Nuda v práci 2Autor: marsal9246 699 videní

Satisfaction v práciAutor: svet33 531 videní

Staveniskoví kovboji skúšajú vibračnú nohuAutor: godzilla60 171 videní

Rytiersky turnaj v práci (nuda je sviňa)Autor: tristan316 405 videní

Keď už si videl všetko (nuda v práci)Autor: rudy11142 782 videní

Nechajte ho, 12 rokov bol guľometník (nuda vAutor: melampyrum56 033 videní

Nuda v práci 4Autor: kabat12310 006 videní
kojotvfr pred 6 rokmi
Iní borci!!!
topas1 pred 6 rokmi
Vysvetlíte mi načo sa robí zajtra v Bratislave protest blacklifesmatter ?? Ludom už totálne hrabe, budeme protestovať za nejakého kriminálnika a nie že by sme zapálili sviečku hrdinovi z Vrútok
qvv pred 6 rokmi
V zime pred par rokmi si vykračujem ulicou a zrazu pri mne zastavil Jeep. Stiahlo sa okno a bol to moj dnes už dochodca kolega. Nazdar sopliak, kam ideš?nasadaj!!! V aute boli dalši 4 jeho rovesníci. Prisli sme na lúku oni z kufra vytiahli nafukovaci čln a lano. my sme sedeli v člne. držte sa ko-koti povedal šofeŕ jeepu a začal nás ťahať..lano malo asi 25 metrov..a moj kolega mi vravi: takto sa zabavaju staroušci...
pictogram pred 6 rokmi
Paráda a ešte sa im to aj podarilo na zvislej stene!
panko1234 pred 6 rokmi
vrtulnik
kuschleba3 pred 6 rokmi
a ja som sa doteraz cudoval ze preco je furt moje auto az tyzden v oprave a prezutie gum im trvalo 3 hodiny :D
gothiquenoir pred 6 rokmi
je dôležité ísť si za svojim teplým snom...
fajnchalanisko pred 6 rokmi
Keď nechceš byť za horalkáča a točíš na šírku... :D :D :D
stormcaller pred 6 rokmi
konečne sa teším na pondelok v práci viac, ako ten čo mu forsáž zlyhala
foka pred 6 rokmi
Borci 10/10 jednoznacne top vykon a kamera bohuzial iba 9/10 podla mna tam chybal krocik k dokonalosti :D :D :D
comanch pred 6 rokmi
proste Milwaukee , viem o čom píšem
raizoo pred 6 rokmi
ja bych grcaaaaal 🤢
jupik68 pred 6 rokmi
Vesmirný program? :D
vewo pred 6 rokmi
The power of Milwaukee 😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁
fokken pred 6 rokmi
jestli mají všechno hotové tak v pořádku
tojehic pred 6 rokmi
My chlapi nedospievame, my len starneme :D
354687 pred 6 rokmi
Vysvetlujte zdrogovanej mládeži, že sa im nenačíta brúsny kotúč na veži.
deneez pred 6 rokmi
No hotovo :D :D :D my chlapi nikdy nedospejeme :D
toto425 pred 6 rokmi
😂😂