Pes sa tak prejedol, že nebol schopný žiadneho pohybu. Čakal, kým ho niekto zachráni, lebo mu komplet vyhoreli poistky.

Šteniatko sa učí zavýjaťAutor: lilinka6997 997 videní

Keď sa poháda malamut a huskyAutor: tristan370 434 videní

Keď sa vám prihovorí váš pesAutor: k4tk436 948 videní

Pes, ktorý kričí nehryzie?Autor: zumpicka24 043 videní

Zaspievaš nám tú tvoju obľúbenú "Awóóó"?Autor: helterskelter11 911 videní

Ten by zobudil a mŕtveho! (pokazený pes)Autor: vadala19 877 videní

PoistkyAutor: kobrick32 139 videní

Husky si spomenul na svoje koreneAutor: ceculiak18 189 videní

Malé dievčatko a jej najlepší kamarátAutor: kaligula17 398 videní

Ten môj pes, to je jeden nenažraný bezočivec!Autor: lajkit11 613 videní

Roztomilé šteniatká malamuta/husky ktoré súAutor: noone14 108 videní

Tak ty chceš huskyho hej?Autor: lionko13 581 videní

Cestovať s takouto posádkou, hotové peklo!Autor: foprint19 734 videní
eighty pred 6 rokmi
Žlčníkový záchvat.
rdprdprdp pred 6 rokmi
mám pocit, že reve od bolesti.....
ebe pred 6 rokmi
Čistá radosť mať takýchto susedov :D
fokken pred 6 rokmi
:D
bongo522 pred 6 rokmi
čo je na tom take zaujimave že to dali až na hlavnu stranku ? :D ved susedov potkan to iste robi ked je sam doma a sa nudi..tak sa postara aby sme sa nenudili my :D
dodoslovensko pred 6 rokmi
Velky PESA = velka Zahrada .
elprezidente pred 6 rokmi
Môj husky takto bliaka keď hlasia niečo v rozhlase :D no na nezaplatenie :D :D
panko1234 pred 6 rokmi
podla mňa bol este hladny a nie plny :D
migrific pred 6 rokmi
Zdulo ho ako ovcu na salaši.
emerald pred 6 rokmi
toto si musim dat ako zvonenie :D :D :D
gothiquenoir pred 6 rokmi
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
marketer89 pred 6 rokmi
Popis komplet blbosť. Je to Husky z jedného YouTube kanála, kde Husky takto zavíja vždy keď jeho majiteľ ide do práce. Sám majiteľ to tam popisoval, že to májú každý deň takto.
holota pred 6 rokmi
kkti to vás nenapadlo, že ho može niečo boliet?
majkazgurunu pred 6 rokmi
len mu drbe z ludí,ale ani jeden psickar to neprizna a nikdy.............:D
helplol pred 6 rokmi
keď sa dozvieš, že Péle opustil SMER.
panko1234 pred 6 rokmi
kto ma točil?
kaligula pred 6 rokmi
asi mal zapchu 😆
horalkamoralka2 pred 6 rokmi
Kŕč. Toto som už raz videl u huskyho keď prišiel typek s fenou na párenie Ja ho mám vonku a chodím s ním behať atď a on má domového a behali asi 15 minút vkuse a zrazu si jeho fena takto ľahka a podobne začala bliakať
magor22 pred 6 rokmi
To dobre poznam, hulihlady su svina.
s3diment pred 6 rokmi
to je slivcov pes...