Mulici sa vytvoril na pravom zadnom stehne obrovský absces, ktorý bolo treba ošetriť. Prvým krokom bolo vypustiť spod kože hnis.

Zmrzlina priamo z černocha (NECHUTNÉ)Autor: asdfh25 426 videní

Nie, mlieko to nie je, je to hnis! (NECHUTNÉ)Autor: kobrick23 166 videní
![Monster "drbák" na chrbte [nechutné]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/106183.jpg)
Monster "drbák" na chrbte [nechutné]Autor: shitmaster141 613 videní

Homer a džusíkAutor: 33martos3323 636 videní

Dúfam, že ste už jedli! (NECHUTNÉ!)Autor: hlavotis39 584 videní

Štípanec sa pýta von (NECHUTNÉ)Autor: fajine72 037 videní

Môžeš sa mi pozrieť, čo to mám na chrbte?Autor: kalatrava39 025 videní

Vytlač hnis! (veľmi nechutné)Autor: paruman77 439 videní

ABSCES V PATEAutor: pa3xko84 326 videní

Obrovský absces na zadnej nohe koňa (obrovskáAutor: biolog66 176 videní

Simpsonovci - Homer a džusíkAutor: tigrica5 203 videní

Keď ste práve jedli, tak toto nepozerajteAutor: tchoroid25 970 videní

Čerstvý čínsky džúsik z riekyAutor: lokes23 987 videní
ajfon7plus pred 6 rokmi
Na obed, toto vyzerá ako tie vychdonarske smakovice co si nosia v zavaraninach z východu
fokken pred 6 rokmi
mňam do píči
solidus pred 6 rokmi
jedol som prave robí plop robí plop hej robi plop plop plop , nieco mi to pripominalo
katribodkit pred 6 rokmi
video vraj nemozes citit smrdiet...
analytik22 pred 6 rokmi
normálne som cítil tú úľavu :D
vsetkobsadene pred 6 rokmi
mna by zaujimalo prečo toto niekto natáča a nasledne zavesí na net (s)
zomricko pred 6 rokmi
Jak ked prkkti si vytlavaju jebaciky
raaaaatatata pred 6 rokmi
mňam do p!če
valcom79 pred 6 rokmi
akurat idem vecerat
downovsyndrom pred 6 rokmi
pohonil som
belzebub8 pred 6 rokmi
to sa da použit ako hasičske auto . fuj tajbl
megabyte23 pred 6 rokmi
lot of hnis
okinter11 pred 6 rokmi
Kokos iný punč
12gutu12 pred 6 rokmi
chúďa musel dlho trpieť...
caporegime pred 6 rokmi
vyzera to ako ta ovocna polievka co mi pred rokom dali jest v robote v Madarsku...urctite aj chutovo podobne
danpaul pred 6 rokmi
Kto nemal absces, nevie, ake je to utrpenie. Neskutocna bolest, silne horucky a halucinacie. Neprajem to ani najhorsiemu nepriatelovi. A hentaky obrovsky, sa cudujem, ze to ta mulica prezila.
lusir pred 6 rokmi
miller milch jahoda
balder pred 6 rokmi
majitel by si zasluzil lopatou po hlave,,,to akoze cakal tak dlho pokial sa to nezhorsi do takeho stadia?
bocan135mod pred 6 rokmi
to je tak ked mechanik osetruje zviera :D krok č. 1 - vymenit prevadzkové kvapaliny :D
riposvk pred 6 rokmi
- som vravel vypusti kona, ale myslel som to inak :D