Kde nie je trpezlivosť, tam musia byť peniaze. V tomto prípade to platí dvojnásobne.

Keď za volantom sedí idiotAutor: kobrick40 131 videní

Nadrozmerný náklad a mozgový atlét v traktoreAutor: pelargonium27 825 videní

Malo to byť salto vzad (mozgový atlét dňa)Autor: mieschocker46 343 videní

Mal zápchu, chcel si pomôcť vŕtačkouAutor: lukotypek43 711 videní

Dobrodružstvá jedného mozgového atléta naAutor: heminko20 789 videní

Ďalší argentínsky fanúšik, ktorý skončilAutor: loktibrada16 436 videní

Idiot za volantomAutor: medialko49 537 videní

Mozgový atlét dňaAutor: d3jvd22 443 videní

Žena za volantom a závoraAutor: gomez32117 568 videní

Mozgový atlét štartuje motorovú píluAutor: castaneasrativa35 821 videní

100%-ný IDIOT za volantomAutor: loktibrada25 940 videní

Ožratý vodič narušil tréning, našťastieAutor: atari18 074 videní

Adept na Darwinovu cenu spúšťa čln na voduAutor: kobrick18 446 videní
zxretrosoft pred 6 rokmi
Já nechápu jedinou věc. Jak mohl s tímto uměním dojet až sem 😳
ebe pred 6 rokmi
Točí s tým ako s Tatru 148 :D
looft pred 6 rokmi
kupiš si starý vrak za 100 ˘roztrepeš ho o rampu a pritom natočí takéto niečo aby si ludia zalajkovali a zanadávali...fake
muchton pred 6 rokmi
ako môže byť niekto tak sprostý nechápem :D :D
myself pred 6 rokmi
Do tretice všetko dobré :D
turbofen pred 6 rokmi
Bol zvyknuty, ze sa mu zavora otvara cela asi 🙂
blekauti pred 6 rokmi
kdo cekal, ze najede na chodnik, chcipne mu to a ta zavora mu vyskli bocni okenko? :-D
styrko pred 6 rokmi
81 rocny dedko, ktory nema mat uz VP... asi tak...
woody225 pred 6 rokmi
keĎ vidíš to prehmatávanie volantu hneď je všetko jasné
trollovacka pred 6 rokmi
toto musí byť naschvál...takýto retard nemože byť nikto...
nietsnie pred 6 rokmi
škaredšie jak multipla
schelma pred 6 rokmi
no čo? potreboval vybiť predne sklo, a vy sa mu smejete
vlad0 pred 6 rokmi
zaujímavé že na tretí krát sa tá závora schová už celá
caporegime pred 6 rokmi
najmensie auto na svete a malo miesta mal :D :D
cobra99 pred 6 rokmi
ten musel mat na hlave igelitku
vladkoo pred 6 rokmi
keby že tam sedím za volantom ja, už by ma to nasralo!
laredo pred 6 rokmi
Ako sa toto dá?????Ako?
koves610 pred 6 rokmi
neexistuje že toto je zdravý človek
tibetan pred 6 rokmi
Ech, ale ma vytočil
muro54 pred 6 rokmi
Teda už som toho videl hodne,ale toto ešte nie...😂