29.5.2020, Nagyatád, Maďarsko. 50-ročný muž nezvládol riadenie svojho vozidla Ford Mondeo, preletel cez kruhový objazd, následne rozrazil plot a narazil do budovy. Našťastie si nehoda nevyžiadala vážnejšie zranenia.

Ak ma nepustíš, ja si cestu nájdem!Autor: zlobor25 961 videní

Hladanie Prace po NitrianskyAutor: sigros2 583 videní

Skokan 5Autor: dumbo16 507 videní

Skokan 4Autor: piroha11 487 videní

Brokeška zakoupila rybařinu Autor: jarka9994 304 videní

Skokan 6Autor: radek2746 253 videní

Skokan obéznyAutor: tigrica11 896 videní

Naplašený skokanAutor: marlborka2020 919 videní

Do cieľa ma už určite nikto nepredbehne....Autor: noone28 610 videní

A stromček je ozdobený (šiba inu)Autor: daturametel30 610 videní

Skokan na rogaleAutor: rowdies19 025 videní

SkokanAutor: suky31 737 videní

Skokan stromčekovýAutor: kappa10 725 videní
3boris33 pred 6 rokmi
Nezvládol Riadenie FORD MONDEO :D :D :D :D To je ako keby ... uháňal ulicami na modrej plastovej Tatrovke
kajovargoncik pred 6 rokmi
to je koooooooooooooooooo .prežil to ?
fauszwei pred 6 rokmi
Ked neznas cestu a zrazu v 120ke pred tebou kruhac :D
ebe pred 6 rokmi
Letel nízko Fantomas :D
dobrysmiech pred 6 rokmi
10/10
lukyluky pred 6 rokmi
celkom v pohode..
davidc pred 6 rokmi
to len take fofre na tých fordoch 😆😆
trollovacka pred 6 rokmi
ale lampa stojí !
scorch pred 6 rokmi
Toto nevyzera na nezvladnute riadenie ako skor na to, ze panko si to rubal na kruhac rychlostou svetla :D
vz58 pred 6 rokmi
bundás kenyér na kolesách Bazmek
stangla pred 6 rokmi
chcel prekonať toho poliaka...
vesmirnabytost pred 6 rokmi
To je ako z tej znelky "pozor... zákruta". Kto by neveld o com hovorim https://www.youtube.com/watch?v=yGSqW98iO40
terazvarim pred 6 rokmi
nezvládol riadenie? nie, už predtým letel ako kokot
danik1881 pred 6 rokmi
Len také fofry na tych fordoch. 😁😁
balador pred 6 rokmi
Ja dakujem FORDU za moje Mondeo combi 2,0 tdci ,2010 a bez dakych problemov aj pri 360.000 jazdi ako vino.
morello pred 6 rokmi
To tí mladí na tých fordoch :D pán to predpovedal :D
quiker pred 6 rokmi
ludia sa ma pytaju preco som kupil ford... Klasicke dristy o tom ako "fordom tam a vlakom nazad a pod... alebo nekupuj auta na F... no raz mi jeden chlapik v zbernych surovinach povedal... Fordy moze nadavat kazdy ako chce ale vacsinou z nich clovek vyjde po svojich... (samozrejme ze ked to auto zomeliete tak to je pruser ale vraj su pevne jak skala)
panko1234 pred 6 rokmi
volala mu frajerka,že je sama doma :D
morticon pred 6 rokmi
ked si hladny, nie si to ty
bamboleos pred 6 rokmi
Biturbó drifték agresór :D :D :D