Tento bezpečnostný záznam, ktorý bol online štyri dni, ukazuje počiatočné zadržiavanie George Floyda políciou. Zatiaľ čo bol pripútaný a bol pritlačený k stene, zreteľne odhodil z ruky sáčok s neznámou látkou...

Dr. Heartstrong: George Floyd je nažive...Autor: nietsnie2 879 videní

Hod latkouAutor: lokes17 422 videní

Floyd - vyšívačAutor: nacnartin3 497 videní

Podaj mi ten sáčok, ja ti ho otvorímAutor: cocacola17 128 videní

Floyd Mayweather - lapujeAutor: mayweather3 731 videní

Floyd Mayweather - SvihadloAutor: mayweather3 477 videní

Floyd Mayweather a motivaciaAutor: mayweather3 076 videní

Zničené policajné autá (Los Angeles)Autor: internetomsvetom23 382 videní

Pink Floyd - Waiting For The WormsAutor: nevada5 333 videní

Floyd Mayweather vs 50CentAutor: mayweather4 252 videní

Floyd Mayweather Jr Autor: sinedacek8 552 videní

Pellegrini sáčokAutor: 666jag6666 773 videní

Punk floid HrozaAutor: antixxx3 285 videní
prostejacoob pred 5 rokmi a 12 m
Ved už sa plánuje prerábanie sochy slobody ... Bude to čierna socha Floyda ..
rasto007 pred 6 rokmi
Ok aj pelemu vypadol zo saka biely sáčok údajne špáradlo a nikto ho nezaškrtil kolenom o zem. Tým chcem povedať, ze je jedno či bol feťák alebo bezdomovec, takže by som neospavedňoval jeho smrť týmto videom ktoré na to akože nenápadne poukazuje...
danyyy pred 6 rokmi
urobia sa sochy pre floyda a postavia sa znak prostestou v USA
unentered pred 6 rokmi
ked blbci zatykaju blbca tak to ani inak dopadnut nemoze :)
jozefmrkva8968 pred 6 rokmi
v minulosti prepadol doma tehotnu zenu a prilozil jej pistol k bruchu, chcel peniaze... asi na fet :)
warlok9797 pred 6 rokmi
Ale stále pokial viem za drogy trest smrti nie je.
janinkatanga pred 6 rokmi
to nemeni situaciu ze mal zomriet
ballu21 pred 6 rokmi
Fetoš,, No to neznamená, že aj keď je feťák tak mu treba zobrať život. Nie je vrah, ale feťák.
mike1987 pred 6 rokmi
no a čo ako ? fizel o tom nevedel.. takže to je irelevantne..
tarzan pred 6 rokmi
soda bikarbona , na beton si zajedol ostreho rizota a potreboval to niecim preplachnut
ritzo pred 6 rokmi
sacku sa zbavil to sa mu podarilo ale nakoniec to vyslo nazmar..nech bol aky chcel ale zadusit ho na ceste ked este debilovi jasne hovoril nemozem dychat je trosku mimo.
kurcina007 pred 6 rokmi
To ze bol fetak vieme, to ze bol trestany vieme.... len je rozdiel keby policajti nabehli k nemu domov a tam ho bez svedkov niekto zastrelil ako takto na ulici zabit ked to natacalo xy ludi a prosil ich tam 8 minut... Keby george floyd zomrel pri domovej razii nikto by nepovedal ani posl slova.
schelma pred 6 rokmi
a starosta mesta vyplakava pri jeho truhle, tu vidite aka je to rozložena civilizacia
jano77 pred 6 rokmi
Z fetaka mučenik ,pekne
zdroj pred 6 rokmi
nič na tom nemeni fakt , že ho potom pridusil
comanch pred 6 rokmi
Opice musia rabovať a toto bol dôvod
neomega pred 6 rokmi
Nechci být rasista, ale neměl by on mít u sebe hnědý prášek?
tomas0000001 pred 6 rokmi
Odpadol kus starej omietky :D
volcan0 pred 6 rokmi
https://www.xvideos.com/video25072653/sexy_petie_kimberly_brinks_fucked_bybig
axilih pred 6 rokmi
špáradlo.