Pokojný protest v Londýne

zobraziť viac ↓
0blue 20 331 videní

Zo solidarity vyšli do ulíc aj ľudia v europe a vraj sú tie protesty pokojné.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 6.6.2020 13:51
  • Páči sa: 25% (51 hlasov)
  • Obľúbené: 7
  • Komentárov: 134
  • Dľžka: 0:58
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: londyn, protest, blacklivesmatter, blm
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (134)
zobraziť viac ↓
  • tigrnmnm pred 5 rokmi a 2 m
    opice zostanu opicami a je jedno kde žijú

  • zahon pred 6 rokmi
    ked to vidim vsetko vo svete vdaka bohu za rasisticke slovensko :)

  • axeffekt pred 6 rokmi
    ako krasne vsetko do seba zapada aby rozbili europu a nase tradicne pokojne zivoty. navozit sem jednoduchych ludi, a potom im nakecat ze maju rovnake prava ako ti co za dlhe roky vybudovali to co tu dnes vidime. a ak by to nestacilo tak staci vyvolat umelo nejaky nepokoj a oznacit tradicne obyvatelstvo za zodpovednych.. a uz to ide..

  • ishar pred 6 rokmi
    fotograf dobre vychcany :D

  • lue7 pred 6 rokmi
    Hnusná rasistická polícia. Vyvolať potýčku len preto, že nemá rúško...

  • sopliak pred 6 rokmi
    back to Africa!!!!

  • yngwie78 pred 6 rokmi
    a stačilo iba rozhádzať banány dookola a bol by kľud 😁

  • rom pred 6 rokmi
    Len tak ma napadla spomienka na 300 clenny oddiel paraganov v Ziline proti 1200 fanusikom Cervenej hviezdy Belehrad /futbal/ Srbski fesaci dostali nakladacku aj pred aj po zapase. Nastupili do vlaciku a isli zase domov. Hento protestujce stado potrebuje rovnaky postup. Doteraz nechapem, preco britski policajti nesmu nosit zbrane.

  • sajx pred 6 rokmi
    WAKANDA NECH ŽIJE !!!

  • trefm pred 6 rokmi
    Jo byl jsem asi v 5 zoo a opice maj vsude stejny.

  • sino pred 6 rokmi
    Ja som myslel ze to je protest v Afrike

  • pishinger pred 6 rokmi
    Zo solidarity? UK ma najslnieckarskejsich policajtov a negri tam idu proti comusi protestovat?

  • halloween pred 6 rokmi
    policajt bez zbrane nieje policajt

  • radko27272 pred 6 rokmi
    opice 😁

  • hiko3 pred 6 rokmi
    toto je asi ten džihad .. asi to začína

  • tomas0000001 pred 6 rokmi
    Všetci tí ľudia solidaritou úplne sršia :D

  • quixik1 pred 6 rokmi
    kriste pane.. sak to su jak opice.. ako nech sa nikto na mna nehneva.. ved to sa nevie ovladat.. vyzera to tak ze na tuto rasu bohuzial treba diktaturu ako v minulosti

  • kgvababkadrzma pred 6 rokmi
    Pandúr v 16.tom storočí bol výkonnejší ako tieto ,,policajné,, atrapy

  • brunos pred 6 rokmi
    Kurwy jedny, ako tam skáču do nich...

  • topas1 pred 6 rokmi
    Londín, Paríž, Brusel ma nikdy nelákal, radšej Varšava, Bukurešť alebo Minsk