Zo solidarity vyšli do ulíc aj ľudia v europe a vraj sú tie protesty pokojné.

Miestni Protest v Londýne.Autor: number2 500 videní

Nepokoje v LondýneAutor: cynaball9 697 videní

Fašizmus BLMAutor: japokrytec22 070 videní

Práca v LondýneAutor: sziko8 053 videní

Nákupčíci a pracanti v LondýneAutor: rudy1873 360 videní

Na biely pár zaútočila skupina afroameričaniekAutor: tricky2 470 videní

Rabovanie v LondýneAutor: chris0886 817 videní

Výstava v Londýně.Autor: eennee569 videní

Pokojný pochod tých slušnejšíchAutor: dakar2 952 videní

Čo sa to chystá v LONDÝNE 2012?Autor: pesimista3 108 videní

LondýnAutor: michal3063 302 videní

Robbie Maddison backflip Tower Bridge v LondýneAutor: majo199614 828 videní

Miniatúrny Londýn: Don't Rock The BoatAutor: tigrica9 574 videní
tigrnmnm pred 5 rokmi a 2 m
opice zostanu opicami a je jedno kde žijú
zahon pred 6 rokmi
ked to vidim vsetko vo svete vdaka bohu za rasisticke slovensko :)
axeffekt pred 6 rokmi
ako krasne vsetko do seba zapada aby rozbili europu a nase tradicne pokojne zivoty. navozit sem jednoduchych ludi, a potom im nakecat ze maju rovnake prava ako ti co za dlhe roky vybudovali to co tu dnes vidime. a ak by to nestacilo tak staci vyvolat umelo nejaky nepokoj a oznacit tradicne obyvatelstvo za zodpovednych.. a uz to ide..
ishar pred 6 rokmi
fotograf dobre vychcany :D
lue7 pred 6 rokmi
Hnusná rasistická polícia. Vyvolať potýčku len preto, že nemá rúško...
sopliak pred 6 rokmi
back to Africa!!!!
yngwie78 pred 6 rokmi
a stačilo iba rozhádzať banány dookola a bol by kľud 😁
rom pred 6 rokmi
Len tak ma napadla spomienka na 300 clenny oddiel paraganov v Ziline proti 1200 fanusikom Cervenej hviezdy Belehrad /futbal/ Srbski fesaci dostali nakladacku aj pred aj po zapase. Nastupili do vlaciku a isli zase domov. Hento protestujce stado potrebuje rovnaky postup. Doteraz nechapem, preco britski policajti nesmu nosit zbrane.
sajx pred 6 rokmi
WAKANDA NECH ŽIJE !!!
trefm pred 6 rokmi
Jo byl jsem asi v 5 zoo a opice maj vsude stejny.
sino pred 6 rokmi
Ja som myslel ze to je protest v Afrike
pishinger pred 6 rokmi
Zo solidarity? UK ma najslnieckarskejsich policajtov a negri tam idu proti comusi protestovat?
halloween pred 6 rokmi
policajt bez zbrane nieje policajt
radko27272 pred 6 rokmi
opice 😁
hiko3 pred 6 rokmi
toto je asi ten džihad .. asi to začína
tomas0000001 pred 6 rokmi
Všetci tí ľudia solidaritou úplne sršia :D
quixik1 pred 6 rokmi
kriste pane.. sak to su jak opice.. ako nech sa nikto na mna nehneva.. ved to sa nevie ovladat.. vyzera to tak ze na tuto rasu bohuzial treba diktaturu ako v minulosti
kgvababkadrzma pred 6 rokmi
Pandúr v 16.tom storočí bol výkonnejší ako tieto ,,policajné,, atrapy
brunos pred 6 rokmi
Kurwy jedny, ako tam skáču do nich...
topas1 pred 6 rokmi
Londín, Paríž, Brusel ma nikdy nelákal, radšej Varšava, Bukurešť alebo Minsk