Na diaľnici z idúceho vozidla vypadol penový blok. Trocha si poskákal a vrátil sa späť. Toto sa zopakovalo dvakrát.

Kaidžas - Raz-dvaAutor: ancore10 939 videní

Raz, dva, tri štetky!Autor: tigrica50 186 videní

Prvé krokyAutor: juanek5 282 videní

Hneď, čo muž zverejnil inzerát na predajAutor: nadrbelka20 560 videní

Davová Psychóza - Armáda - pieseňAutor: tigrica4 641 videní

Dievčatko sa rozhodlo, že bude jedináčikomAutor: esterina12 463 videní

Raz, dva, tri jedlička sa rozžiariAutor: labutienka58 125 videní

Žena vypadla z auta na diaľniciAutor: kal122 212 videní

Dva v jednomAutor: duri0865 850 videní

Jeden dva tri....Autor: pseudonka9 658 videní

3 pesaAutor: mymo32 138 videní

Kvalitná pamäťová penaAutor: lajkit36 075 videní

Použila som nejaké čudné tužidlo (Belgicko)Autor: daturametel120 080 videní
makkara pred 4 rokmi a 11 m
To je tak, ked si este aj polystyren z Teba pi*u robi :D
sp33dy pred 4 rokmi a 11 m
Len raz sa to zopakovalo...
joeyt pred 4 rokmi a 11 m
alebo niekto sa vyhral na počítači a dostali sme peknú ilúziu...
mello pred 4 rokmi a 11 m
zopakovalo sa to iba raz a nie dva krat 😀 To by uz bolo tri krat.
313 pred 4 rokmi a 11 m
obrusoval hrany
robo3490 pred 4 rokmi a 11 m
A bez chleba
riposvk pred 6 rokmi
Dejavu.. nieco zmenili v matrixe :D
pedro71 pred 6 rokmi
to je ako pelle v smere :)
uzivatelmjvd pred 6 rokmi
pre toto combi má zadný stierač a sedan nie..
rado407sw pred 6 rokmi
Je to jasné ! Dodávku šoféruje Tyrkys :D
prokolt pred 6 rokmi
konecne po dlhej dobe zaujimave, prijemne, zabavne a nevulgarne video
antonfazekas30 pred 6 rokmi
to iste :D
adoptovany pred 6 rokmi
podla mna je priviazany o špagat
jimmi221 pred 6 rokmi
Ešte, že za zadkom nám nevznikne takýto podtlak, lebo by sme sa nemohli ani vy .... :D
toso114 pred 6 rokmi
pendler :D
panko1234 pred 6 rokmi
famozne
adam2112 pred 6 rokmi
nieco podobne sa nam stalo z polystyrenom ked sme ho pred casom viezli na stavbu u kamosa a to sa stalo niekolko krat po sebe ako aj tu ale my sme sli asi len 40 km/h. ked nam to nakladali na stavebninach tak nam aj povedali ze sa nam urcite stane nieco podobne a preto sme isli tak pomaly no aj tak sa stalo. ale zaujmave je ze z jedneho miesta vypadol a potom zase sadol ale na uplne ine miesto
richkent pred 6 rokmi
podobne som videl na vlastne oci, ale bolo to z lietadla
cactuszilla pred 6 rokmi
satan diabol vladne
adahar pred 6 rokmi
keby som nevidel, ani neuverím :D