Muža, ktorý podpálil drahé autá v Bratislave, chytili expresne rýchlo. Výpalníka hľadali po celom meste okrem policajtov aj tisíce nenápadných detektívov HAKA.

Zo Sergeja podpaľač veru nebude (mozgovýAutor: vadala30 826 videní

Mama? Poďme preč, ja som tu niečo podpálil!Autor: buchnad18 685 videní

Cestujúci podpálil autobus (Anglicko)Autor: ronondex27 190 videní

Keď sa za bieleho dňa odpáliš ako leňochod!Autor: v4v68 505 videní

Kradnúť za bieleho dňa sa neoplatíAutor: petko095411 244 videní

Opäť jeden debil, ktorého dobehla smrteľnáAutor: kalatrava23 824 videní

Bitka za bieleho dňaAutor: kamilos22211132 305 videní

Luxusné športové autá z BratislavyAutor: fallenhc8 014 videní

Vlámanie za bieleho dňaAutor: 155128 218 videní

Zlatníctvo v centre Paríža vykradli za bielehoAutor: pelargonium21 712 videní

Prepad za bieleho dňaAutor: benyxxxxx68 205 videní

Strelba v Petržalke dňa 20.12.2013Autor: tomi48062 984 videní

Podpálil autoAutor: duri086 085 videní
1f2t3s4h pred 2 týždňami a 1 d
pozrite sa na neho ako vyzera, a pozrite sa na tu firmu todos, to je nejaka interna zalezitost, zrejme nejake nezhody v rodine
pivkar pred 5 rokmi a 9 m
ten nový RAM je pekný
lolko1337 pred 6 rokmi
cavo z petrzalky :D
nietsnie pred 6 rokmi
Mafia: Molotov Party
hudbasveta pred 6 rokmi a 1 m
ho zlapali žandáre lebo nemal rúško
cepel pred 6 rokmi a 1 m
Zakomplexovany zavistlivy kkt, ruky odrezat. 😡😡😡
emerald pred 6 rokmi a 1 m
podla mna to bol EKO aktivista :D
terazvarim pred 6 rokmi a 1 m
podľa tých aut to bude zrejme nejaké vybavovanie účtov :D buď nevyplatené faktúry, alebo konkurencia
muszi9 pred 6 rokmi a 1 m
Tý majitelia tých RAMov si to iste zaslúžili.
smahaj pred 6 rokmi a 1 m
Ako keby to už viac krát robil.
ohaj pred 6 rokmi a 1 m
1:23 ešte i benzínu ušanoval v tej PET-ke, čakal by som že si to nechal na tú Škodu Octaviu s EČV z Karaqua a on si ďalej pobehoval po Blave, posedí si trochu v lochu a keď ho pustia si to zopakuje 🤯
ajfon7plus pred 6 rokmi a 1 m
od kedy je pracovné auto pre robotníkov pickup RAM "luxus"????? 😂😂😂🤷🏼 ♂ 🤷🏼 ♂ 🤷🏼 ♂
vladkoo pred 6 rokmi a 1 m
chcel byť v telke na hlavnom programe
michalmacqou pred 6 rokmi a 1 m
>>> v spravach majitel hovoril že je to čin profesionala 😆 profesional by sa nezlakol ohňa ktorý zapaľuje :D
raaaaatatata pred 6 rokmi a 1 m
to je debil sak skoro podpalil sam seba
iprth2748 pred 6 rokmi a 1 m
Ale vidno, že to nerobí prvý krát 😀
zurivec33 pred 6 rokmi a 1 m
No mňa by zaujímalo prečo to urobil ! keby ste vedeli dvovod možno by ste spravili ešte horšie !
spectator pred 6 rokmi a 1 m
mal mať rúško - nešli by po ňom...:D:D:D
12gutu12 pred 6 rokmi a 1 m
zle parkovali...
jarcii pred 6 rokmi a 1 m
Ten potrat si takto vytvoril dlh nejakých 200 tisíc eur, nehovoriac o obvinení z podpaľačstva a poškodzovania cudzej veci. Dúfam, že súd mu odoberie aj občiansky, pretože tak debilného podpaľača, ktorý príde podpáliť dráhe trucky v Bratislave za bieleho dňa, nezamaskovaný, príde pod kamery a na vlastnom aute, nie je len podpaľač ale aj komplet neschopný idiot.