Kutil vymyslel pre svojho syna skvelý zlepšovák do detskej izby - závesnú podlahu, ktorá sa dá pomocou kladkového mechanizmu zdvihnúť a celá nakloniť. Všetky hračky tak skončia v koši.

Z mojej malej izby mám zaujímavý výhľad!Autor: uhorkac8 616 videní

Izba hore nohamiAutor: patkooooo23 043 videní

Za tú izbu vám nezaplatím! (Čína)Autor: risebe25 422 videní

Má 2 roky, vlastnú izbu, postieľku a kvalitnýAutor: katka10 909 videní

Vymaľovať izbu za 8 minút? (maliar LVL 99)Autor: hosentroger69 509 videní

Internátna izba na UC BerkeleyAutor: tigrica18 037 videní

Prvá detská láskaAutor: johnbanan63 876 videní

Taká obyčajná hotelová izba s celým kokpitomAutor: tchoroid9 431 videní

Ako si zlomiť nohu za pár sekúndAutor: socka16 476 videní

Pivo za pár sekúndAutor: marlborka2068 831 videní

MAFSTORY ZO ZAKULISIAAutor: lubosko0015 728 videní

Nie nie, toto nie je tvoja izba!Autor: tanna25 823 videní

Ako vyzerá izba Ninju?Autor: stonebull50 105 videní
agtmax pred 5 rokmi
aha tak toto sused robí furt o 7 ráno dpč
313 pred 5 rokmi
myslím, že klasické upratanie by bolo menej fyzicky náročné
brattvojejsestry pred 5 rokmi
Ako nechcel by som sa v noci zobudiť a zabudnúť na to, že nad posteľou mám niekoľko ozubených kolies :D
jogy1984 pred 5 rokmi
Chcel by vidiet podrobnejsie ako ten cely mechanizmus funguje
silence23 pred 5 rokmi
Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?
makkara pred 5 rokmi
toto by sa zislo aj mne, vyrobi niekto? :)
kuschleba3 pred 6 rokmi a 1 m
ked sa to zacalo naklanat tak som si myslel ze sa mu to pokazilo :D
analokom pred 6 rokmi a 1 m
tatinkovi jebkalo
marek1213 pred 6 rokmi a 1 m
Ak žije v paneláku, susedia ho musia milovať
reimus pred 6 rokmi a 1 m
ano velmi prakticke a nenapadne
fajnchalanisko pred 6 rokmi a 1 m
keby tam mal vláčik alebo autodráhu.... upsssss
rossu pred 6 rokmi a 1 m
Tak už viem, čo je to za zvuk od susedov nad nami..... vkuse, každý deň
roberto1111 pred 6 rokmi a 1 m
stáčílo by len zdvihnuť ,ako staršý by tam aspoň môhol nechať napríklad poháre s piva,flašky,poldecáky,trávu,zvyšky jedál a nejake kurvy
kurcina007 pred 6 rokmi a 1 m
To by sa nam viecerym zislo :D:D
supak1234 pred 6 rokmi a 1 m
V noci si ojebe hlavu
blackwater pred 6 rokmi a 1 m
keby som to dal detom do izby tak o 2 minuty sa na tom vozia ony, takze do 1/2 hodiny by som to musel spevnovat aby sa to neodtrhavalo
oblinaa pred 6 rokmi a 1 m
Sused večer bude mať radosť..nadherny zvuk
fero201 pred 6 rokmi a 1 m
Ja by som tu podlahu len pridvihol k stropu nad podchodnu vysku, aby nejaku rozrobenu stavebnicu nemusel hned burat.
zdroj pred 6 rokmi a 1 m
otočila by som ten mlynček a natlacila ho tam ked sa to kruti
adoptovany pred 6 rokmi a 1 m
tych par veci by som ručne stihol za ten isty čas :D