Už odmalička je vidieť, že toto dievča sa bude mať čo učiť, kým si sadne za skutočný volant.

RC autíčko trafilo dieťa do tváreAutor: kerfastos3 630 videní

Ako rýchlo utíšiť plačúce dieťa?Autor: katka15 482 videní

Nadupané autíčko na diaľkovéAutor: jb80 950 videní

Pozor, žena za volantom!Autor: vydriduch46 595 videní

Chlapček mal pri sebe anjela strážneho,Autor: russianthings17 838 videní

Mladá Bieloruska predviedla kus šoférskehoAutor: katka13 982 videní

Prešiel dievčatko, ušiel a nikoho toAutor: ampotheking55 433 videní

Ja to autíčko musím chytiť!Autor: esterina10 724 videní

Chceš mať pokoj od decka? Priviaž ho naAutor: lajkit13 742 videní

Vodiča zvalcovalo jeho vlastné auto (drsnéAutor: tegernako3964 099 videní

Veľký pes a malé dievčatkoAutor: iiiisuzyiiii50 561 videní

A prečo jednoducho batoľa v lietadleAutor: esterina14 176 videní

Malé dievčatko počúva živú hudbuAutor: noone21 440 videní
grandpatoothless pred 6 rokmi
mala: haha! ten points!
kojotvfr pred 6 rokmi a 1 m
Jeho prvá autonehoda..
axeffekt pred 6 rokmi a 1 m
usla z miesta cinu.. naparit 3 roky minimalne..
jano77 pred 6 rokmi a 1 m
A najeba.a odišla
havran99 pred 6 rokmi a 1 m
nic mu neni , otras mozgu ma
terran9333 pred 6 rokmi a 1 m
Pre ženu je každý pedál brzda :D
bobakznosa pred 6 rokmi a 1 m
kupujte detom kktiny :D
lookatthat pred 6 rokmi a 1 m
toto bolo úkladné
vlak123 pred 6 rokmi a 1 m
tá sa vyhovorí ako Lipšic a dostane len týždeň zaracha nie dva
7fero7 pred 6 rokmi a 1 m
Klasická vodička :D
ric073 pred 6 rokmi a 1 m
doslova neznasam cudzie deti :D
3ds pred 6 rokmi a 1 m
malá Eva Rezešová :(
sulec pred 6 rokmi a 1 m
By som mu dal facku...je tam drapal ako by ona mala niest za to zodpovednost...
lyonaise pred 6 rokmi a 1 m
Tu prilbu mal mat ten chlapec :D A este aj utek z miesta nehody...krasa
luciferosobne pred 6 rokmi a 1 m
0:22 Tatko rychlo spratal dokazy, aby mlada nezazila kriminal :D
loginate pred 6 rokmi a 1 m
Move bitch, get out the way
sxe pred 6 rokmi a 1 m
Však ale stáva sa. Ja keď som bol malý tak ma o 3 roky starší sused (mal som asi 8) vykotil tak isto autíčkom do priekopy a mal som rozrazenú a krvavú celú tvár. Keď je človek dieťaťom tak vyparatí veľa vecí :) a myslím si že rodičia by nemali konať na základe emócií ale skôr na základe normálneho rozumu - vrazí mi tvoje dieťa do môjho? Stane sa, treba tomu nabudúce predísť - a nie sa hneď hádať a dobre že nie zmlátiť dieťa niekoho iného. Proste - každý keď je malý, tak skúša čokoľvek a nevníma následky. Rodičia tak isto dovolia veľa vecí a nemyslím si že to je zlé - ale treba im klásť dôraz aby nerobili tú istú hlúposť viac krát :)
asinmustafa pred 6 rokmi a 1 m
ja neviem co je to za modu kupit taketo hracky takym malym detom... :-/
chemeros pred 6 rokmi a 1 m
jasný úmysel eliminovať súrodenca
marko888 pred 6 rokmi a 1 m
A ešte odišla urazená