Mačka videla, ako chcel zverolekár pichnúť psovi vakcínu s nanorobotmi, ktorí by ovládali jeho kruhový zvierač. Neváhala a ihneď mu šla na pomoc.

Nechaj môjho kamoša na pokojiAutor: tegernako3962 030 videní

Ty láskavo nechaj môjho kocúra na pokoji!Autor: lajkit8 522 videní

Nechaj ma už ty stará fuchtla, ma tuAutor: loktibrada21 380 videní

Už aj prestaň blbnúť, lebo ťa rozdriapem!Autor: tadyjebobr16 573 videní

Maggie, nechaj ten hriankovač na pokoji, veď hoAutor: katka16 261 videní

Nechaj nás láskavo na pokoji!Autor: katka11 514 videní

Necháš na pokoji môjho Ježiša!Autor: tchoroid26 698 videní

Pozri mačička sem a ja ti zatiaľ pichnemAutor: foprint15 390 videní

Nechaj môjho ošetrovateľa na pokoji! (Thajsko)Autor: biomarecek46 934 videní

Ty do mňa kopať nebudeš!Autor: muerte44 146 videní

Keď vidíš kravu hrabať prednými nohami,Autor: scaramanga15 643 videní

Mačka vidí kamoša psa po 10-tich dňochAutor: mg49 935 videní

Vypadni ty žaba stará tučná, nechaj moje detiAutor: godzilla24 825 videní
eighty pred 6 rokmi a 1 m
Ošetrovateľ je bývalý futbalista.
ebe pred 6 rokmi a 1 m
Bráni kamaráta :D
lookatthat pred 6 rokmi a 1 m
moderná rozprávka o psíčkovi a mačičke, ale keďže je moderná, tak psíček je testovaný nanorobotmi a mačke iebe ako vždy
modrevajca pred 6 rokmi a 1 m
Boha jeho, ten popis videa....
adame pred 6 rokmi a 1 m
omyl, ta mačka už je načipnutá :D
zelvak pred 6 rokmi a 1 m
😁😁
ohaj pred 6 rokmi a 1 m
ešte mu mal pes dokusať ruku a bolo by dokonané
andrej841 pred 6 rokmi a 1 m
Rage against the Machine - Killing in the name...dobry old school
qvv pred 6 rokmi a 1 m
Na konci sa zachoval akokeby ho kusol tiger a odhryzol mu kus stehna
starec pred 6 rokmi a 1 m
ta macka ma viac rozumu ako niektori ludia :d
riposvk pred 6 rokmi a 1 m
rovno moze pichnut aj macke... poslednu :D
borr159 pred 6 rokmi a 1 m
ale z tohto popisu som sa zasmial :D
enemy97 pred 6 rokmi a 1 m
Chcel som pridať nejaký komentár s politickou tématikou, ale teraz sa to evidentne nehodí, tak si to nechám pre seba
ilookedatyou pred 6 rokmi a 1 m
Rage against the machine. :)
sebastian98 pred 6 rokmi a 1 m
Všetci čo pridaju komentár s politickou tematikou, su pre mna mentalne zaostalý ludia.
pictogram pred 6 rokmi a 1 m