V španielskej obci Utrera patriacej k mestu Sevilla používajú k rozoznievaniu veľkých zvonov stále ľudskú silu (váhu). Je to celkom riskantná práca, kde nie je priestor pre strach z výšok.

Sevilla 2:3 BarcelonaAutor: carlson2234 208 videní

Crackovia - Sevilla vs BarcelonaAutor: cukri5 081 videní

Riskantná práca policajtov v Rio Je JaneiroAutor: mino499133 513 videní

Lionel Messi opäť ukázal, prečo je jeden zAutor: daturametel32 292 videní

Premiestňovanie žiráf nie je jednoduché (JAR)Autor: hladacik22 233 videní

Policajná prácaAutor: lokes21 401 videní

Thajský odchytávač hadov v službe!Autor: peros19 574 videní

Riskantná manipulácia s veľkou kotvou počasAutor: loktibrada6 323 videní

Nevhadzovať letáky prosím!Autor: marko5547 339 videní

Vzbura proti elektrike v španielskej kolóniiAutor: bbkraj1 031 videní

Helmuth Duckadam - Hrdina zo SevillyAutor: delamio3 485 videní

Riskantná práca vo výške (montáž 400 kVAutor: arilus49 551 videní

Práca šľachtíAutor: patrikck18 562 videní
erwee1205 pred 5 rokmi a 1 m
jediný dôvod, prečo by som si chcel kúpiť Teslu :D aby som si to dal na klaksón :D
peido pred 5 rokmi a 1 m
Viete preco to roztacaju ? Ved nestaci len priviazat ten lalok co ma zvon vo vnutri a jebat s nim o vnutro ? :-) Otazka pre majstrov na MV prosim. :-)
rudy111 pred 5 rokmi a 1 m
stavba slusna, ked tam takto rotuju tony
tarzanzroduopic pred 5 rokmi a 1 m
No mňa by určite vystrelilo von z tej veže a ešte by som dostal na cestu zvonom kopanec do zadku... :)
nenestastny pred 5 rokmi a 1 m
liek na opicu
papluha pred 5 rokmi a 1 m
To nie je zvonárčina ale kolotárčina
ilookedatyou pred 5 rokmi a 1 m
Kdo má sluchátka, tak volume doprava, špatně to jde slyšet. Nemáte zač.
feimon pred 5 rokmi a 1 m
keď stojí na tom zvone,vyzerá to ako v Assassins Creed :D
ronik91 pred 5 rokmi a 1 m
Meliško: " Sa odjebe ten pánt a pojdete do piče"!
klampotik pred 5 rokmi a 1 m
Inak vôbec sa tam hore nemusí srať, je to len jeho frajerina že tam išiel, ten zvon by roztočili aj bez toho. :D
panko1234 pred 5 rokmi a 1 m
im este aj potom musi zvonit v uškach :D
herculesc130 pred 5 rokmi a 1 m
A na ,,dúchod,,hluchí jak delostrelci😁😁
wuchan pred 5 rokmi a 1 m
Keby sedeli doma za počítačom, už by tam húkala mešita
fokken pred 5 rokmi a 1 m
co je to za Bell ding dong freestyle ? :D
adam2112 pred 5 rokmi a 1 m
tak uz viem preco ten tipek v rozpravke "zvonar u matky bozej" je taky doriadeny asi ma viac nasobnu frakruru chrbtovej kosti a mozno aj nieco viac. :D
patheetic pred 6 rokmi a 1 m
ludska hlupost nema hranic
corcor pred 6 rokmi a 1 m
to by ma bavilo...az na ten hluk
stiffler pred 6 rokmi a 1 m
cely cas som len pozeral ze kurna ten mur s tym loziskom raz musi prdnut pry tych otrasoch :)
marob22 pred 6 rokmi a 1 m
tak totok raz vyletí z pántom a bude paseka
malina111 pred 6 rokmi a 1 m
az sa mi v hlave zatocilo