Myslím že USA bude musieť ešte na súdruhov pár rokov popracovať.

Vlak vs. kamión 2Autor: tigrica39 714 videní

Vlak vs. kamión v PrešoveAutor: runda28914 513 videní

Umenie včas zareagovaťAutor: farizey28 977 videní

Cyklista vs. kamión (Rusko)Autor: dynamitero39 408 videní

Kamión vs. autoAutor: matthew47 405 videní

Mozgovy atlet dna (Tlumacov CZ)Autor: biker610i4 751 videní

Vymeňte mi trenky!Autor: muerte51 497 videní

Dokumentácia nehody vs. kamiónAutor: ampo32 357 videní

Bager vs. kamiónAutor: leviathan85 146 videní

Meno majitela:James BondAutor: bosstonmarsden3 063 videní

Kamión vs. vlakAutor: bombarderis42 053 videní

Pozor kamión!Autor: vinyltronic33 959 videní

Skúter vs kamiónAutor: delamio4 545 videní
stefaniogujez pred 6 rokmi a 3 m
Hmmm. Odkedy sa v Rusku vyrábajú nákladiaky MAN?