Majiteľ našiel svojho psa v nepríjemnej polohe. Primrzol jazykom o plech.

Blbý a blbší (za mlada)Autor: clevo54 028 videní

Blbý a blbšíAutor: tigrica26 767 videní

Blbý a blbší LVL AziátAutor: kardiostimulator38 237 videní

Blbý a blbší v reálnom sveteAutor: kalatrava26 427 videní

Pane vy ste DEBILLLLL!Autor: cocacola22 724 videní

Blbí a blbší - PipoAutor: bercu29 083 videní

Lloyd ma rád PsyAutor: bambin0016 567 videní

Školská hymna - BLBÝ A BLBŠÍAutor: inde6 918 videní

Ako sa blbý a blbší prizabiliAutor: pelargonium77 172 videní

Blbý a blbší sú späť (2014) - ohňostrojAutor: hattorihanzo7 093 videní

Blbý a blbší 2Autor: tigrica14 765 videní

Blbý a blbší 3Autor: maros948537 765 videní

Mačke primrzol jazyk o smetiakAutor: zork18 537 videní
lukino2000 pred 4 rokmi a 1 m
Typický pes. Tupé stvorenia
svagorapes pred 4 rokmi a 1 m
Gazda ho z toho dostane, išiel dať zovrieť konvicu.
panko1234 pred 5 rokmi a 4 m
a ten pes ho už asi neujebä
vocas pred 5 rokmi a 4 m
ktovie ci mu to neurobil on, len aby mal video, lebo isiel s tou kamerou tak ze vie co je za rohom
nessundorma666 pred 5 rokmi a 4 m
Pes je sprosty a ten co natacal video je asi zasa jeden z tych co ma doma tv postaveny po vyske
f4rn4 pred 6 rokmi a 4 m
Deb*l! :D
rado3 pred 6 rokmi a 4 m
Dúfam že nebol na neho drastický ,chudák pes
karesz117 pred 6 rokmi a 4 m
Asi to videl od majiteľa
lyonaise pred 6 rokmi a 4 m
Boze chudacik
gothiquenoir pred 6 rokmi a 4 m
Asi pozeral obecnú školu :V
topvar pred 6 rokmi a 4 m
Na chuja ty železo lyžeš? :D
slamoo pred 6 rokmi a 4 m
a za to ze si keket ostanes primrznuty.. :D
veny232 pred 6 rokmi a 4 m
Kdyby mu dal vodu nemusel olizovat plech.
20joker20 pred 6 rokmi a 4 m
Chudák pes :D
seeler555 pred 6 rokmi a 4 m
Načúral by som do huby :D
rampage4x pred 6 rokmi a 4 m
v nadpise pise pes a vo videu povie suka :D
zelvak pred 6 rokmi a 4 m
jak má ten jazyk dlouhej
paeturis pred 6 rokmi a 4 m
Ve videu řekne že to je suka ale ty stejně napíšeš že pes (S)
makakus pred 6 rokmi a 4 m
Tolsty pidar :DDD
fokken pred 6 rokmi a 4 m
ten pes je tak blbý :D