Web: https://www.lajkit.cz/
web: http://prvopodstata.blog.cz/

Vetřelci dávnověku Nezvratné důkazy 6Autor: ezechyel99911 188 videní

Vetřelci dávnověku Nezvratné důkazy 3Autor: ezechyel99911 512 videní

Vetřelci dávnověku Nezvratné důkazy 2Autor: ezechyel9997 710 videní

Vetřelci dávnověku Nezvratné důkazy 4Autor: ezechyel99913 680 videní

Vetřelci dávnověku - Nezvratné důkazyAutor: ezechyel99911 824 videní

Vetrelci davnoveku - Protokoly pro kontakt sAutor: ezechyel99910 626 videní

Vetřelci dávnověku - Lovci mimozemšťanůAutor: ezechyel9997 811 videní

Vetřelci dávnověku : Faraonova kletbaAutor: ezechyel9997 402 videní

Vetřelci dávnověku : Majestátní dvanáctkaAutor: ezechyel9998 866 videní

Vetřelci dávnověku - Odtajněné Rusko -Autor: ezechyel9996 907 videní

Votrelci dávnoveku - tajomné hrobkyAutor: ezechyel99910 007 videní

Vetřelci dávnověku X (14) - DiskyAutor: ezechyel99914 100 videní

Vetřelci dávnověku - Hlídači (The Sentinels)Autor: ezechyel9995 332 videní
s3riouspp pred 6 rokmi a 6 m
Toto je pravdebodobné asi tak, ako to, ze sme vo vesmíre sami :-)
abaddon pred 6 rokmi a 6 m
Mimozemšťania prišli na Zem, aby si postavili megalitické strediská, mestá a aby sa stali pre ľudí Bohovia. Taktiež im išlo o ťaženie zlata ktoré bolo na Zemi dostatok a ktoré potrebovali pre svoju atmosféru . ...A tak sa rozhodli zotročiť primitívnych ľudí ktorí žili na Zemi, ale zistili že sme veľmi primitívni a tak sa nás podujali geneticky poopraviť, aby sme boli inteligentnejší a začali pracovať . ... :D :D :D Znie to ako brutal béčkove sci-fi však ? Bohužiaľ kanál History Channel to vysiela akoby to bol nevyvrátiteľný vedecký fakt ! Áno prišli na Zem ťažiť zlato, lebo inde vo vesmíre sa zlato nenachádza :D Napr. na takom Marse asi 10 000 krát viac ako na Zemi :) Áno geneticky upravil a zotročili pôvodných obyvateľov na Zemi, aby im to zlato ťažili, lebo určite by nebolo jednoduchšie keby to zlato ťažili robotické ťažobné jednotky. Áno postavili megalitické mestá, lebo pohodlie ich kozmických lodí im nestačilo :D
abaddon pred 6 rokmi a 6 m
Áno postavili pyramídy aby ich kozmickým lodiam dodávali energiu, lebo na Zem sa dostali asi pešibusom :D To sú len moje logické úvahy o tom aké sú tieto teórie o mimozemšťanoch nezmyselné a "na hlavu".
abaddon pred 6 rokmi a 6 m
nezvratné dôkazy . ... :D