Pokračovanie, o čo tam vlastne išlo?

Czechtek 2005Autor: leviathan15 550 videní

Czechtek 2005 3Autor: leviathan8 347 videní

Czechtek 2005 - začiatok akcieAutor: leviathan4 554 videní

Tanečné FestivalyAutor: dz3ma11 166 videní

Techno VikingAutor: tornado130 822 videní

Double X Senec 2005Autor: marineros4 807 videní

Jedine v HolandskuAutor: oldie1 477 videní

Hooligans vs. políciaAutor: buchnad83 619 videní

Techno DokumentAutor: budulinek2254 590 videní

Sprcha so živou techno hudbouAutor: tegernako39611 557 videní

Techno motorkáriAutor: therock47 690 videní

Techno černoškoviaAutor: th0r22 228 videní

Techno Dj prvej triedyAutor: budulinek22514 839 videní
detektorista88 pred 14 rokmi a 8 m
tak tendecne zostrihane video je tazke hladat.ale toto je sila...dobry zasah na tu zhulenu spinu.
farizejos pred 15 rokmi a 7 m
fizlov jak nayebanych, chlapci sa cvicili na bezbrannych, zufalci, inak pekne postrihane
1jici pred 16 rokmi a 2 m
Ano, pan Havel přišel podpořit lidi, kteří porušují zákon. A to i v dobách, kdy zastával funkci prezidenta..jeho amnestie byly vážně super pro společnost.
1jici pred 16 rokmi a 2 m
Chovejte se slušně a nic se vám nestane (o,
andae pred 16 rokmi a 12 m
aha... ale proti extremistom nezasiahly... ved len nackovia
gti pred 17 rokmi
tak niekto tym vyhulencom musi ukazať medze.......spravne to urobili si predsa nenechaju skákať po hlave....teraz na nich nadavate ale ak vás zachraňuju a pomahaju Vam tak ich chvalite....to skôr vy ste chudaci
axelsvk pred 17 rokmi a 2 m
Totalne tendencne videa, vsetky....
supo88 pred 17 rokmi a 3 m
bola to len normalna zabava a ti nakazeny zeleny sli do nich hnusoby
fabco pred 17 rokmi a 3 m
zeleny buzeranti keby ta boli nackovia tak by sa iba divali
maharadza pred 17 rokmi a 5 m
diviak. predpokladám, že si myslel tých fízlov.
pisiak pred 17 rokmi a 10 m
suhlasim....znicit a vyhubit...:D
onko pred 17 rokmi a 10 m
Diviak ty si dement, len tolko :)
s4rgy pred 17 rokmi a 10 m
newiete niekto pls ako sa vola ten song v tomto videu...
diviak pred 17 rokmi a 10 m
Vymlátiť a vyhubiť !
Dobrá práca Chlapi !