V Rusku natočili medveďa s nápisom „T-34“ na srsti. Niekto ho uspal, posprejoval a tým odsúdil na smrť.V snehovo bielej krajine má ľadový medveď pri chytaní svojej koristi, napriek svojej veľkosti a pomalých reflexoch, jednu veľkú výhodu. Je ňou biela srsť, ktorá mu pomáha uniknúť pozorným očiam jeho koristi. Ak mu však niekto na srsť nasprejuje čierny nápis, túto výhodu stráca.

Ľadový medveďAutor: axym26 110 videní

Medveď ľadový zacítil reportéraAutor: tigrica68 856 videní

Polárna idylkaAutor: biolog29 802 videní

Pokus o útek v Pražskej ZOOAutor: 82miloss11 956 videní

Keď sa ľadový medveď Kali rozbesníAutor: kedzbe45 366 videní

Fotograf vs. medvedeAutor: tozobor25 335 videní

Stihli by ste použiť obranný sprej, ak by saAutor: kalatrava10 146 videní

Arktída - ľadový medveďAutor: axeon26 195 videní

Podvodný basketbalAutor: srdce14 764 videní

Prvé kroky ľadového medveďaAutor: deathlegend34 087 videní

Tancujúci medveďAutor: marlborka2071 887 videní

Útok ľadového medveďaAutor: jures65 931 videní

Dnes musím byť kvôli jednému psovi ľadovýAutor: batuchan7222 995 videní
hudbasveta pred 6 rokmi a 6 m
Ešte k iDes: hlavno-prúdový žumpalisti sú nájomné kurvy, ktoré za výplatu predávajú seba a svojich a.k.a. za peniaze píšu to, čo si u nich objedná klan, ktorý vlastní dané médium. Kto platí kapelu vyberá muziku. Markíza = Narkóza, Joj = Hnoj, Sme = Smetiareň, iDes = iDnes. To týchto lokálov po životné múdrosti nechodíme. Riadiť sa ich informáciou je životu nebezpečné.
hudbasveta pred 6 rokmi a 6 m
Boss-tonko dobré videá dávaš, len zrovna k tomuto si pribalil na pč komentár. Z jeho charakteru bolo jasné, že to nemáš z vlastnej hlavy. Komentár bol ladený do polohy "zlí Rusi", takže bolo jasné, že to máš z nejakéj protiruskej propagandy. Video bolo upravené tak, že ubrali z neho pôvodný zvuk (link na original video nižšie), nahradili ho depresívnym klavírom a predpokladám, že ,,ladenie,, popisu bolo v zmysle ,,zlí Ruši ubližujú prírode,,. Takže vôbec sa nečudujem, že zdroj bol český iDes (od slova ,,desiť,,) :)
tomasko33 pred 6 rokmi a 6 m
to mu casom zmizne...
dodoslovensko pred 6 rokmi a 6 m
nestriekaly tulenom ,alebo co to bolo , srst sprajom ,aby tu srst uz nikto nechcel na kozuch ?
clifford pred 6 rokmi a 6 m
Je jedinečný, netáraj. TANKOMEDVED.