Kontroverzná výstava nahých žien v Bratislave niesla výstižný názov VOAYER. Nebol pojem "umenie" zneužitý? Kde sú hranice? Sú vôbec nejaké? To, čo niekoho pobúri, v niekom prebudí zmysly.

25.-27.10.2019 - Výstava nahých žien ???Autor: voayer3 218 videní

Modelka z Výstavy nahých žien ťa pozýva naAutor: voayer4 147 videní

Výstava nahých žien sa vracia do Bratislavy!Autor: voayer2 747 videní

Výstava nahých ľudí (VOAYER GALLERY PRAGUE)Autor: rdprodukcia7 022 videní

Výstava nahých žien opäť na SLOVENSKU!!!Autor: voayer2 536 videní

VOAYER GALLERY - Každý deň výstava nahýchAutor: voayer3 136 videní

Výstava skutočných nahých žien │ bdsmAutor: voayer8 043 videní

Súčasťou Výstavy skutočných nahých žien,Autor: voayer8 533 videní

Najoriginálnejšia prechádzka v Bratislave +Autor: voayer6 214 videní

Skutečně životní zážitek │ Really excitedAutor: voayer3 272 videní

A takhle to vypadalo na pražské VýstavěAutor: voayer7 766 videní

VOAYER EXHIBITIONAutor: voayerexhibition220 videní

Pekné nahé kočkyAutor: tmoje185 142 videní
telefonbudka pred 6 rokmi a 6 m
Kolko bolo vstupné? začnem šetrit
dhamika pred 6 rokmi a 6 m
Ja tam vidim len kurwy a predohru k pornu
roman236 pred 6 rokmi a 7 m
ako by som to vystihol .... ludom je.e
tinoarts pred 6 rokmi a 7 m
Nevadí mi existencia kuriev. Nevadia mi štetky v porne, lebo ho tiež pozerám a koniec koncov som rád, že sú aj také. Nevadia mi striptérky či polonahé hostesky. Ale čo mi príde choré je, keď si niekto prenajme nejaký barák na dva dni, postaví tam XY kuriev, zviaže ich lanom, vypýta peniaze od tých najväčších zúfalcov a zvrátencov v krajine, aby ich osáhavali, a celé toto panoptikum ešte nazve UMENIE. No dovidenia. :D A dievčatám prajem, aby sa ich rodičia dozvedeli, aké super umelkyne majú doma, resp. aké ,,vychovali,,. :D
pand3mic pred 6 rokmi a 7 m
všetky tam sú kurvy
danpaul pred 6 rokmi a 7 m
raz pride den, kedy tam budu aj take, ze budu pri nich rozdavat aj kondomy, nie len rukavice
luboss608 pred 6 rokmi a 7 m
To je dalsia Livia ?
piker pred 6 rokmi a 7 m
zaujímavé.....ne malé vstupné?