Ide o https://sk.wikipedia.org/wiki/Militarizm... o ktorí jednou z hlavných kultúrnych skupín v niektorých krajinách a dokonca aj filozofia niektorých sťatou ako USA RUSKO a ine v daka demokracii máju subkulturi pravo ne existenciu pokiaľ doržiavaju zakony
Dokumentárny film Až přijde válka 2018Autor: emk29 739 videní
Slovenskí branci - 10. oddiel BystričanAutor: pekiman4 392 videní
Slovenskí Branci (Prezentačné video)Autor: salvezdar2 698 videní
Atentát na Fica - motív atentátnika aAutor: progresivne11 732 videní
Slovenskí branciAutor: denis15014 222 videní
Slovenská špeciálna jednotkaAutor: 18firemann8849 993 videní
Mobilizácia nešla podľa plánuAutor: bananqtz3 268 videní
Vzbura zmobilizovaných. Nespokojní branciAutor: miloslav81 189 videní
Slovenská misia v Kosove - časť 2/3Autor: radobertos5 109 videní
Slovenská misia v Kosove - časť 3/3 Autor: radobertos5 062 videní
Slovenská misia v Kosove - časť 1/3Autor: radobertos5 335 videní
Džena and BrančiAutor: velkycivo4 626 videní
Propagačný útok nacionalistickej skupiny newAutor: noone2 034 videní
nevada2 pred 5 rokmi a 6 m
nema cenu teraz vysvetlovať čokolvek o Brancoch a švrčekovi, ked vysvetlenie najdete tu https://vimeo.com/301585934 o militarizmus švrčekovi vôbec nejde :)
shimonn pred 5 rokmi a 6 m
Poháre jak u nás v školskej jedálni, obrus od babky na stole a natáčajú v obývačke čo ja viem. Peter Švrček si je ale vedomí, že v SB je veľa sympatizantov ĽSNS a nech mi netvrdí opak aj keď on sám a to dúfam má neutrálny postoj a chce iba brániť Slovensko voči cudzím živlom a pomáhať v krízových situáciách ako povodne atď. Aby sa ale raz nezobudil a nezistil že jeho projekt už nie je tým čím bol.