Na technický dispečing ČSA (České aerolinie) volal starší pán, aby nahlásil svoj problém.

Ja som sa dosralAutor: smoop35 508 videní

Shane, ty si sa posral!Autor: fratlik56 616 videní

Na šrot ožratý telefonátAutor: antverty31 212 videní

Pán Kučera volá na technický dispečingAutor: zurich1 875 videní

V sklade na neho zaútočil veľký HAD!Autor: yannik26 999 videní

Docvičili, chlapciAutor: smoop24 840 videní

Posral saAutor: michalek12237 935 videní

Posratý skinheadAutor: sonyerikk51 537 videní

TelefonátAutor: antixxx23 627 videní

Gejzír v Prahe na VáclavákuAutor: frank82x36 060 videní

Blondína hovorí o svojom leguánoviAutor: scafo29 106 videní

Opitý a polonahý na verejnej dopraveAutor: tegernako3963 918 videní

Klub "sráčov" (MMA)Autor: hosentroger44 946 videní
wallcorf pred 6 rokmi a 10 m
Ludia si za to mozu sami, ze verejne hajzle su pozamykane. Vo VW, kratko pred odstavkou, zrenovovali zachody... Na vstupne dvere dali napis s vyzvou aby sa ludia chovali ako ludia, necmarali po stenach a udrziavali na zachodoch poriadok... A tu je ten problem... SME LUDIA! Do mesiaca boli hajzle pocmarane, znicene, osrate, zdevastovane... Toto sme my ludia... Iba mentalne retardovany idiot si na svojom pracovisku znici taku dolezitu vec ako je zachod!!!
richmond93 pred 6 rokmi a 10 m
pátroviČ si to ty ?
7fero7 pred 6 rokmi a 10 m
Tak toto som počul asi 10 rokov dozadu naposledy
deemon pred 6 rokmi a 10 m
:D :D :D
crysis555 pred 6 rokmi a 10 m
Autor mi zmazal komentár :D :D :D takže toto video sa tu objavilo pred viac ako siedmimi rokmi :)
19chicco72 pred 6 rokmi a 10 m
Mna by zaujimal povod tejto nahravky, kto ju spristupnil, pochybujem ze by ju zverejnil ten "posrany" ujo. Podľa zvuku bola nahravka nahrana na dispecingu.
sp33dy pred 6 rokmi a 10 m
asi to už nenapíšem že video o hovne, lebo to už nieje vtipné..
werwolfisback pred 6 rokmi a 10 m
jeden by sa z toho posral
boticka pred 6 rokmi a 10 m
https://www.youtube.com/watch?v=PYWJdPGfcYI
do pred 6 rokmi a 10 m
toto video je staré ako internet.
mercenary pred 6 rokmi a 10 m
Nahovno deň. :D :D