Obiehať v situácii, kde vodič nemá výhľad je minimálne blbé a nezodpovedné. Ale stále sa takí ľudia nájdu.

Ponáhľal sa na svoj pohreb (Rusko)Autor: hosentroger46 438 videní

Nemal si sa pchať! (Rusko)Autor: schokovokokoko2 743 videní

Ako sa ja teraz odtiaľto dostanem?Autor: baltazarq21 526 videní

To je Land Cruiser, nie "Ice Cruiser" (idiot dňa)Autor: arectorpili44 610 videní

Treba ešte nafúkať pásy a môžeme ísť!Autor: hosentroger26 623 videní

Keď má vodič viac svalov ako rozumu (Rusko)Autor: hosentroger45 131 videní

Tupec v auteAutor: tigrica13 857 videní

Idiot zapríčinil haváriu a zmizol v hmleAutor: mieschocker23 101 videní

Keď sa vodič ponáhľa (Dlhé nad Cirochou)Autor: bondasko36 378 videní

Agresívny vodič na cyklotrase (Rusko)Autor: castaneasrativa41 524 videní

Víťaz idiotAutor: benyxxxxx49 829 videní

Ronadlo a Messi (LVL ASIAN)Autor: vadala16 336 videní

Vodič Matizu sa utrhol z reťaze (Rusko)Autor: paruman47 762 videní
damian210 pred 7 rokmi
Škoda, že oproti nešoféroval nikto z mojevideo, ten by sa autu vyhol úplne bez problému a ešte by aj popritom odpisoval na mobile.
destruktordanko pred 7 rokmi
neskúsenosť vodiča. Točiť do strany kde má uhýbací priestor auto v protismere
nepriatelstatu77 pred 7 rokmi
Heh tak ja mam dnes totalku tiez. boli ma cely clovek
nevecgdo pred 7 rokmi
Predbiehať...A ešte raz, predbiehať! Obiehal Gagarin okolo Zeme. Preto sa hovorí OBEŽNÁ dráha a nie PREDBEŽNÁ. Obiehať môžete voči vám (relatívne) stojaci objekt (napr. stojace auto na krajnici). Objekt, ktorý sa pohybuje vašim smerom predbiehate.
allahuakbar pred 7 rokmi
Tento vodic riadny kral slapnut na brdu a tocit rovno do oproti iduceho auta ked mam medzeru pre kamion napravo😂Inak ako obiehat a nebyt si isty ..to moze rovno skusit prostitutku bez gumy 😂
stormcaller pred 7 rokmi
a táto hudba je akože vhodná k tomu že niekto trpí pre hlúposť iného?
vanocak pred 7 rokmi
A to dopadlo ešte veľmi dobre... videl som iné čelovky odkiaľ vyťahovali mŕtvoly...
ebe pred 7 rokmi
Niečo také skúšali raz aj policajti (v kolóne) na SLovensku, o tom prípade sa veľa nevie, neprežila tuším jedna žena z renaultu, potom ale šiel oproti kamión.. :) to už chlapci nedali.
danpaul pred 7 rokmi
a este ked si taky debil, ze nevies, ze sa mas vyhybat vzdy doprava... ten v bielom mu tam nechal miesto ako pre kombajn...
sokol1994 pred 7 rokmi
Dúfam že mu zoberu vodičák aspoň na 20 rokov i keď by mohli aj navždy.
rassto pred 7 rokmi
si tlapli po zadku :D
paeturis pred 7 rokmi
Ludia otupevajaju