Nevedel napísať "budoucnost" ale po poslednej pokladničke pochopíte prečo. Legenda vraví, že ponožky a sandále prepláca poisťovňa.

PokladničkaAutor: tozobor18 183 videní

Ako naučiť dieťa šetriťAutor: ferisko3 264 videní

Ako si nasporiť 10.000 Eur?Autor: loktibrada14 191 videní

Japonská pokladnička 2Autor: noone5 064 videní

Ako sa to robí - rumAutor: flexio18 101 videní

Petr Čech (Chelsea FC)Autor: chelseafc3 933 videní

Startup Vybavto.eu - vybavuj, zarábaj, šetri.Autor: vybavto2 033 videní

Alkehol - rumAutor: horvi36 295 videní

Šetrenie s Jamiem 04Autor: jayjay2 049 videní

Šetrenie s Jamiem 03Autor: jayjay1 841 videní

Šetrenie s Jamiem 01Autor: jayjay2 078 videní

šetrenie s Jamiem 05Autor: jayjay2 014 videní

Šetrenie s Jamiem 06Autor: jayjay2 160 videní
jajobigisback pred 7 rokmi
Myslím, že to bolo zlomyseľné na bratov čechov.... A nemyslím to ironicky
uboziak pred 7 rokmi
ja som na dovolenke nikdy nebol
lastghost pred 7 rokmi
došel nám rum, to je smúlaaaaaaaaaaa :D
ilookedatyou pred 7 rokmi
Chybí mu tam "u". :)
miloshevic pred 7 rokmi
to ,,BUDOCNOST,, ma napísané bezchybne - to je tzv. ,,moravská hantýrka,, = moravská gramatika - ty cip zaostalý !
stramak pred 7 rokmi
Od kdy cesi chlastaji rum ? ..
stormcaller pred 7 rokmi
zasa sa tu budeme pod!ebávať... a mala nalakované nechty inak...
marosko14 pred 7 rokmi
fuj rum
veny232 pred 7 rokmi
To je nahovno že nejdou přidávat komenty.
98pilot94 pred 7 rokmi
,,nevedel napísať budoucnost,, a nie je to baba? :)
ric073 pred 7 rokmi
aspon ma z coho :D
ohyeaaah pred 7 rokmi
k dovolenke este pasteky a sackove polievky priklada :D:D:D aby nahodou nemusel zaplatit za obed v restike :D
ryan28 pred 7 rokmi
trochu o nicom