Linda len žerie a spí. Majiteľka o ňu nechce prísť, preto jej objednala špeciálnu trénerku, ktorá sa jej venuje. Ale Linda má na háku.

Keď omylom vysypeš proteinový prášok mačkeAutor: error404213 071 videní

SadloAutor: boomer19 109 videní

Sadlo na galuskeAutor: fluenc6 803 videní

Mačke prepálilo ističe, stala sa z nejAutor: mondragora8 897 videní

Preboha, veď táto mačka je ako vrece!Autor: uschiglas49 923 videní

Kórejček a jeho pesAutor: 2fast5dnb11 065 videní

Mentálna Vada (Silnejší odvar)Autor: negativistasro15 619 videní

Diabol v mačkeAutor: suky53 456 videní

Hnev nie je cestou Jediov! (extrémna obezita)Autor: micah202022 507 videní

Moonwalk mačka (nechce sa mi ju venčiť)Autor: zork14 251 videní

Kvôli mačke volali hasičov, no aj tak mačkeAutor: shitmaster12 302 videní

Mačke sa zo začiatku futbalový zápas páčilAutor: uhorkac13 039 videní

Mačke preploAutor: suky33 182 videní
adam2112 pred 7 rokmi
macku trenovat na bezeckom trenazeri je blbost..........ale pustit ju von medzi psyska z ulice a bud to vybeha alebo ju klepne
spojkovic pred 7 rokmi
nepovazuje sa to za tyranie zvierat? takto vyzrat macku alebo psa
darkwolf666 pred 7 rokmi
Keď takto vyzerá mačka, nechcem vidieť majiteľku...
leonsteiner pred 7 rokmi
Už je neskoro..
l3opol pred 7 rokmi
ľudia otupjéévavajú a potom im mačky tlstnú
werwolfisback pred 7 rokmi
keby som na ňu pustil moju jazvečíčku tak by ten debilný čierny garfield bežal jak gepard :D
spasitel1 pred 7 rokmi
Moj dedo by jej problemy riesil plaveckym vycvikom :-)
fokken pred 7 rokmi
jak to mohli rodiče nechat zajít tak daleko :o
tarzanzroduopic pred 7 rokmi
Namiesto tej masáže, jej mala na konci pásu pitbula uviazať, tá by behala... :)
miro111 pred 7 rokmi
na pekac,ked nebudes behat
mercenary pred 7 rokmi
dodoslovensko pred 7 rokmi
GARFIELDvova sestra ? 😀
bocan135mod pred 7 rokmi
jedneho dna k nam prislo take male spinave zoschnute mača, a nas zzlaty retriver a jack russel ho prijali a opatrovali, mča sa podchytilo a je z neho kocur ktory viac pocuva ako ti dvaja retardi :D
danpaul pred 7 rokmi
no tak jej uberiem zranicu, nie? ... toto nie je normalne!
morello pred 7 rokmi
sekal by som ruky ludom čo toto spravia zvieraťu...
ric073 pred 7 rokmi
najprv ju vykrmi srackami a potom jej zapne,ze nieco nie je dobre..ach jaj
veny232 pred 7 rokmi
Když vidím tu kočku,řekl bych,že paničku teď vybourávají hasiči. :D
ebe pred 7 rokmi
Zdochla na páse? :D
kubiku006 pred 7 rokmi
Z tej mačky by bolo ale veľa klobások... :D :D :D
revosi pred 7 rokmi
stačí jej nedať žrať... a nie vymýšľať hlúposti ako cvičenie pre mačky...