Meteorológovia zo spoločnosti MetDesk na základe modelov GFS a ECMWF predpokladajú na budúci týždeň prílev horúcej vzduchovej masy z oblasti Saharskej púšte. Teploty sa poobede môžu pohybovať okolo 36-40 °C.

Dilí zasiahli extrémne horúčavy a suchá,Autor: loktibrada11 832 videní

Bývalý zbrojný inšpektor OSN Scott RitterAutor: jano771 902 videní

Čerstvý vzduch v plechovkeAutor: durgamest27 768 videní

Čo spôsobujú horúčavy :DDAutor: erikatigrica3 781 videní

Z priateľky vysal všetok vzduchAutor: cocacola24 767 videní

Sergej, ukážeš nám ten tvoj improvizovanýAutor: kaligula23 273 videní

Ťažký týždeň - Typy ľudí v čase koronyAutor: spevputnika2 297 videní

Keď robíš reportáž o horúčavách vAutor: s3diment19 953 videní

Ťažký týždeň - Politický rozchod rokaAutor: spevputnika2 499 videní

Vždy používajte ochranu!Autor: 3546871 942 videní

Čo týždeň dal - popapuli 38/2013Autor: noname116133 289 videní

Odpálenie rakety AIM-9L za 77.000 EurAutor: tristan332 221 videní

Ťažký týždeň - O hoaxoch a amatérskychAutor: spevputnika2 056 videní
vtipopapagajovi pred 7 rokmi
Retardovaná klimatická gréta zažije orgazmus.
cobra99 pred 7 rokmi
dajte si ventusky com tam si môžete pozerať takéto haluze
roberto1111 pred 7 rokmi
z afriky radšej toto
robertopatovsky pred 7 rokmi
klimaticke zmeny neexistuju
rozhodilsandal pred 7 rokmi
ludia budu pi*vat tak či tak bud je telpo (nečakane v lete),alebo furt prši či je sucho,či hrozia burky alebo je furt zamračene ci fuka alebo je zima takmer vzdy je naco hundrat :D
tvojevajo pred 7 rokmi
Video prezentuje pekný výsledok snaženia a umu ľudí, ktorým hlava nenarástla iba preto aby im nepršlao do krku.
voices pred 7 rokmi
mne sa zda ze to pocasie je horsie rok co rok, neviem si predstavit co tu bude ked budem mat 60 rokov ...
starec pred 7 rokmi
akoby srdce bilo
starec pred 7 rokmi
to by chcelo aljasku teraz, aspon na dva tyzdne
ovo pred 7 rokmi
Našťastie ma vyhodili z práce, nemusím ísť na poobednú.
c1me5ky pred 7 rokmi
sahara skurvena
dimitri111 pred 7 rokmi
toto je ten dovod preco mam rad zimu a leto neznasam... Ked mi je zima oblecem sa, ked mi je teplo, vyzleciem sa.. Co mam akoze spravit v lete ked je 30+ stupnov ku*va ?! Nahy po vonku chodit nemozem ! a ani to by nepomohlo... nechapem ludi co miluju leto. a o tychto vyje*anych komaroch hovorit ani nebudem
fauszwei pred 7 rokmi
Buduci tyzden mi to je sumak. Nech si ide ten vzduch kam chce, hlavne nech nie je na tej sahare ked tam budem :D.
clifford pred 7 rokmi
Doma mám klímu a von bazén , je mi to jedno... :D
werwolfisback pred 7 rokmi
a mám bazén je mi fuk ako bude :D
hatredlos pred 7 rokmi
zas sa honiť nebude dať
neweet pred 7 rokmi
supeeeeer :D to sa bude kupkat !
rassto pred 7 rokmi
dpc aj s tymi horucavami
werwolfisback pred 7 rokmi
radšej zo sahary horúčavy jak z kremlu mráz :D
rampage4x pred 7 rokmi
kurva akuratne budem pri salzburgu v robote :/