Môj názor slovensko nepotrebuje armádu skôr lepšie vyzbrojenú a početnejšiu políciu+ letectvo niektoré oblasti na slovensku by si ju zaslúžilý domobrana je zbytočná v ja USA a je skôr na obtiaž než k úžitku

Pod ochranou svorkyAutor: tristan348 865 videní

Protesty alebo tam stoja lebo nemajú kde byť??Autor: runda2891 478 videní

Trump: Na to (Iránci) nemajú právoAutor: internetomsvetom738 videní

Čo je odmena ruského hrdinu ? (niečo zAutor: skriatok1 210 videní

Nepokojný spánok?Autor: farizey10 620 videní

Cigáň volá na políciuAutor: furikar123 566 videní

Keď sa LSD trip nevydaríAutor: fefefefe19 137 videní

ŠukačkaAutor: tigrica22 870 videní

Afroameričan sa rozčuľuje kvôli netopierom,Autor: lajkit8 173 videní

Mestská polícia alebo protiteroristickéAutor: sagamartin21 280 videní

Podáš mi to pivo? Sme trochu pod vodouAutor: rudy1116 915 videní

Divoká konfrontácia na čerpacej stanici: mužAutor: leaknute290 videní

Tučnejšie mačky pokope ste asi ešte nevideliAutor: kalatrava11 095 videní