Pri policajnej naháňačke vrazili do seba dve policajné autá, ktoré narazili do odstaveného auta, v ktorom sedela 84-ročná dôchodkyňa. Tá následkom zranení podľahla. Incident bol natočený bezpečnostnou kamerou v Chicagu.

Mladík z Lučenca napadol 86-ročnú dôchodkyňuAutor: magnum10103 273 videní

90-ročnú dôchodkyňu zabili pre 8 Eur (Muráň)Autor: zurich23 392 videní

Prišiel som vám DOBRE urobiť! (Slovensko)Autor: zurich56 764 videní

Mladý Kamerunec v spodnom prádle zaútočil naAutor: ardzun2 962 videní

Okamžite si vystúp z auta (USA)Autor: zajacit35 130 videní

Zásah proti únoscoviAutor: xaaron2 364 videní

Odhoď zbraň, lebo budeš zastrelený! (USA)Autor: godzilla46 786 videní

Na čom jazdí polícia v Dubaji?Autor: keporkai87 414 videní

Pomerne vzácny T-84 OplotAutor: angerfistt1 418 videní

A potom si pre neho prišli policajti! (USA)Autor: zabozako3 429 videní

1 väzeň vs. celá policajná stanica (USA)Autor: shitmaster70 279 videní

Polícia driftAutor: romales42 249 videní

Jerome Halsey (27) a prestrelka s políciou (USA,Autor: kapitankrumpla12 302 videní
1403812109755 pred 7 rokmi
tupy kowboys ..
galileo260 pred 7 rokmi
smrť si po ňu poslala, nech nepresluhuje..
adam2112 pred 7 rokmi
a teraz kdo bude zodpovedny za smrt dochodkyne? policia co do nej vrazila? bandita ktoreho nahanali? co myslite vy? napiste svoj nador dakujem :D
juzek07 pred 7 rokmi
Myslíte si, že keby nestála resp. neparkovala na prechode, prežila by to?? Pretože to tak vyzerá, že by ju to auto nezasiahlo tak tvrdo ... shit happens noooo... :D
starec pred 7 rokmi
neskoda toho dochodku?
vladkoo pred 7 rokmi
viem, že to vyznie blbo, ale možno ju zachránili pred rakovinou
sokol1994 pred 7 rokmi
Méérika FAK JÉÉÉ !
roberto1111 pred 7 rokmi
čakala na dílera
modiano pred 7 rokmi
to je ta krasna a bezpecna amerika
troopper pred 7 rokmi
v jej veku uz ťažko hovoriť o predcasnom úmrtí
nemamzaujem pred 7 rokmi
Tak či tak už nemala čo robiť za volantom...
flugcoigfligen pred 7 rokmi
Keby stara nestala v krizovatke ale normalne pred prechodom, tak si este ten rok dva mohla pozit....
asdfh pred 7 rokmi
to má za to, že stála na prechode
izu4l pred 7 rokmi
teraz kto mal pravo predprednostnejsej jazdy?
majkazgurunu pred 7 rokmi
. . . já su policajt,kto je víc ! ?(((