The Next Web vypracovali zaujímavú grafiku používateľov sociálnych sietí od roku 2003.

Život s a bez sociálnych sietíAutor: mata3997 410 videní

Keď boli sociálne siete ešte v plienkachAutor: demonoid13 705 videní

Bábo nemusí sociálne sieteAutor: zork17 164 videní

Tanec pre sociálne sieteAutor: demonoid22 380 videní

Čínska mobilová klikacia a lajkovacia farma,Autor: rudy11115 706 videní

Instagram v skutočnom životeAutor: katka13 117 videní

Keď už inak nevieš zaujať na sociálnychAutor: lajkit16 682 videní

Marketing na sociálnych sieťachAutor: dmadar2 185 videní

Homo smartphonisAutor: bubostyle49 356 videní

Je to len jedlo, nie súťaž!Autor: kardiostimulator31 241 videní

Hra o sociálne trónyAutor: mata3994 475 videní

Prečo o mne viete toľko súkromných vecí?Autor: kardiostimulator27 331 videní

Pavel Durov o tom, ako chceli americké orgányAutor: sho10 855 videní
kingofthering pred 7 rokmi
Hudba jak z God of War
vargapomaranc pred 7 rokmi
MOJEVIDEO je kde
genynyx pred 7 rokmi
nemám ani jedno z uvedeného :D
elvistosomja pred 7 rokmi
kokos, v 2003 len jedna sieť má 3 mega a iné prakticky nič a dnes len facebook sám má cez 2 miliardy. Neskutočne sa ten internetový priestor za tých 15 rokov zmenil a rozvinul.
tricky pred 7 rokmi
mozno by som tam zaradil aj STEAM.. gejmerska socialna siet ci?
latimeria33 pred 7 rokmi
asi diagram poctu uctov nie vsak cas teda statistika pouzivanosti ... lebo FB uz ma sice vela ludi ale je obmedzenejsi samozrejme pre sukromie a teda Instagram by som dal na prve miesto alebo Youtube ...
assains pred 7 rokmi
Polovicu z toho ani nepoznám :D :D
damian210 pred 7 rokmi
Pre mňa najlepšia sociálna sieť je Reddit. Síce to trochu trvalo, než som sa v tom zorientoval, ale dozvedel som sa na tej platforme toľko vecí, čo na žiadnej inej :D
umpiklumpik pred 7 rokmi
Jak tam moze byt Google+, ked ten nepouzivali ani jeho samotni vyvojari :D
maximilianus pred 7 rokmi
a mojevideo gdze?
downovsyndrom pred 7 rokmi
este pamätam na myspace to boli casy
dekel pred 7 rokmi
ICQ... Spominate este niekto? :D
cobra99 pred 7 rokmi
Putin plače že tam nie je vKontakte
starec pred 7 rokmi
najviac mrtvych dusi je na fb
prasina pred 7 rokmi
FB je na upadku a tak to ma byt
batman159 pred 7 rokmi
so mnou sa háda priateľka že jej neodpisujem na FB a keď už hej tak raz za 3 hodiny :D a dosť sa na to hnevá ..... Aj s ex to tak bolo :D vyčítala mi že keď som na PC tak hrajem hry s kamarátmi na miesto toho aby som sa jej venoval na fb ... úprimne mam pocit že ľudia kladú väčší dôraz na socialne siete než na osobný kontakt .... vyjadril by sa na to niekto či som vadný ja alebo oni ? :D
wampirus pred 7 rokmi
keby porovnali krajiny, koľko ľudí z akých krajín to používa, tak by tam viedla ako TOP len amerika, ďaleko za ňou by boli japonci, čína, nemci a ´´svetelné roky´´ ďaleko ostatné krajiny :)
johnwaynegacy pred 7 rokmi
A Pokec?
miso111 pred 7 rokmi
Je tu niekto kto si zrušil FB ? Vnímal si potom niečo také, ako keby si to mal zložitejšie so známymi komunikovať cez iternet alebo niečo podobné ? Ako si to riešil ?
hetzer pred 7 rokmi
mojevideo je kde