Chlapec asi nesedel na hodinách fyziky, lebo to čo spravil bola čistá hlúposť.

Mozgonaut si myslel, že z výšky bez problémovAutor: lajkit14 397 videní

Nosič: level expert (Rusko)Autor: glezgot58 138 videní

Keď musíš, tak musíšAutor: leviathan71 539 videní

Veľmi nepríjemné zranenie brankára - kolenoAutor: janek28 795 videní

Keď musíš, tak musíš 3Autor: svijtak72 670 videní

Ako správne otvárať vrece cementu?Autor: hlavotis34 742 videní

Keď musíš, tak musíš 4Autor: bboy9 515 videní

Chytáš ryby chytáš...Autor: biolog58 193 videní

Ako vrece zemiakovAutor: toffi5 602 videní

Keď musíš, tak musíš 2Autor: benyxxxx64 678 videní

Vykĺbené koleno a späťAutor: nacnartin53 762 videní

Keď sa musíš vždy uistiťAutor: damian21043 828 videní

Pozri sa, urobíme to takto! (africký inžinierAutor: buntajtatar27 418 videní
paradiso pred 7 rokmi
ale vrecko ostalo celé...mission accomplished
satyr69 pred 7 rokmi
Nemám rád takéto akože srandy a čo to má spoločné s fyzikou,keď tu chýba zdravý rozum.
clovek113 pred 7 rokmi
Ak chytáš cement ako dement, musíš byť dement silnejší ako cement
tarzanzroduopic pred 7 rokmi
Škoda že to nebola sádra, bude jej v najbližsích mesiacoch veľa potrebovať...
trevorphilips pred 7 rokmi
aj vy ste videli ten zlomený chrbát ...
hulmihoukoolen pred 7 rokmi
misia splnená - vrece sa neroztrhlo :D
sirka555 pred 7 rokmi
dement, cement
danyyy pred 7 rokmi
zhora dvaja hadzu a dole jeden chyta :D
iluminator pred 7 rokmi
tak neviem dementi su aj ti dvaja co mu to hadzali sak ho mohli zabit
martin68 pred 7 rokmi
Šanca bola 50 na 50.
sledujemvidea pred 7 rokmi
Kto ho teraz odblokuje?
kingofthering pred 7 rokmi
Nech si zvyká :D Inak, koľko váži také vrece?
noumanynoufany pred 7 rokmi
možno si myslel že mu hádžu rozum
bambin00 pred 7 rokmi
jak ked stupiš na plechovku :D
bocian pred 7 rokmi
Na to aby niekto chytal vrecko cementu po voľnom páde z výšky cca 4 m. netreba mať naštudovanú fyziku, stačí zdravý rozum a spomenutie si na zážitky s chytania predmetov s nepomerne menšou hmotnosťou. Veď koľký z nás vyrátajú pohybovú energiu vreca a porovnajú to s možnosťou svojich rúk túto energiu zmariť a to v čase kým dobrý kamaráti hádžu vrece. A to neverím, že by sa na takýto experiment niekto z nás dal nahovoriť.
ciganzosady pred 7 rokmi
Aj tí dvaja sú dementi že to na neho hádzali, aj keď vedeli že ho to prizabije...
tibetan pred 7 rokmi
z fyziky nematuroval asi
kojotvfr pred 7 rokmi
Sa zložil jak colštok..
oblinaa pred 7 rokmi
aspoň nesedí doma za počitačom...
lieho pred 7 rokmi
zlomilo ho tam, kde bol najhrubší